feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам требуется правовая поддержка — просто наберите наш номер телефона — Вашим делом займётся хороший специалист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Через призму сюрреалізму

    ТАЛАНТ

      Картини і ляльки від незрячої майстрині вражають витонченістю

      У години безвиході, коли немає сенсу жити на світі, над чорною безоднею нас тримає тоненька ниточка. Вона зветься надією. Чотири роки тому молода дівчина Ольга Дурнєва сповна відчула на собі, якою безжальною може бути доля: через цукровий діабет вона повністю втратила зір, а згодом відмовили й нирки… Та врятувала надія. Сьогодні Ольга — талановита художниця й дизайнерка, яка створює оригінальні ляльки.

      Народилася Оля в історичному містечку Жовті Води. Ще змалечку поринала у світ цікавих і чудернацьких фантазій.

      Перша серйозна картина, з якою художниця ніколи не розлучається, була написана олією, коли дівчині було 14 років. Вона називається «Тіло в душі». Переїхавши з родиною до Дніпропетровська, юна художниця вступила до одного з вишів, де навчається на дизайнера реклами та інтер’єру.

      Таким бачить скрипаля юна мисткиня. Фото з архіву Ольги ДУРНЄВОЇ

      Упродовж усіх років навчання в університеті вона писала картини. У надреальних сюрреалістичних сюжетах відображено її власне бачення цього неідеального світу. Останню роботу дописувала майже наосліп.

      Вісім важких місяців дівчина провела у стаціонарі. Із часом почала повертатися до життя. Ось уже кілька років тричі на тиждень дівчина повинна перебувати в лікарні для штучного очищення крові. Хоч держава й забезпечує таких хворих спеціальним препаратом, його все одно не вистачає. Тому процедури діалізу й постійне лікування потребують чималих витрат. Увесь цей час Оля чекає на донорську нирку. Та не знає, коли настане довгоочікувана мить.

      — Виходити з важкого стану допомагали близькі та друзі, — розповідає молода мисткиня. — Вдома з’явився тренажер, на якому я інтенсивно займалась. Навіть пробувала навчитися грати на губній гармошці і флейті. Та якось подруга підкинула ідею спробувати робити ляльки, згодом це заняття поглинуло. Через півтора місяця їх було вже приблизно шістдесят. Одну з них продала за 25 грн.

      Сувеніри з дроту і ниток так сподобались усім знайомим незрячої майстрині, що вони почали їх замовляти. Тож з’явилися різні образи: музики, байкери, етнічні ляльки. Ольга зібрала навколо себе команду творчих людей, які допомагають у створенні ляльок. Найперший друг і помічник — мама. Одягати кожну ляльку в оригінальне стилізоване вбрання допомагають швачки-модельєри, а над доповненням образу характерними деталями, приміром, музичним інструментом чи мотоциклом, працює майстер, який має справу з деревом і оловом.

      Кожен знайде у цій картині щось своє

      Цього року художниця продемонструвала свої картини і ляльки на двох персональних виставках, про які мріяла давно. Першу було організовано у Києві в приміщенні Музею видатних діячів української культури, другу — у Дніпропетровську в арт-центрі «Квартира».

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.