feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна юридическая помощь — всего-навсего позвоните нам — Вашим вопросом займётся семейный специалист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Виборче законодавство варто удосконалювати

    ЗАЯВА

      МЗС відреагувало на звіт Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ щодо виборів народних депутатів України

      «Ми цінуємо безпрецедентну увагу, продемонстровану міжнародними спостерігачами, зокрема БДІПЛ ОБСЄ, до виборчого процесу в Україні. Свідченням цього стало направлення на запрошення української сторони рекордної кількості в історії моніторингу за парламентськими виборами в Україні спостерігачів — близько 4 тис. — від міжнародних організацій та іноземних держав. При цьому місія БДІПЛ сформована з понад 600 осіб з близько 40 країн. Розглядаємо це як визнання міжнародною спільнотою важливості та особливої ролі України у забезпеченні подальшого демократичного розвитку і стабільності в регіоні», — йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства.

      Міжнародні спостерігачі ретельно проаналізували процес підготовки української сторони до виборів та забезпечення їх проведення відповідно до чинного українського законодавства і визнаних норм і стандартів у цій сфері. Зокрема в остаточному звіті БДІПЛ ОБСЄ відзначено створення належної законодавчої бази для проведення демократичних виборів в Україні шляхом вчасного ухвалення виборчого законодавства, високо оцінено функціонування Державного реєстру виборців, наголошено на активному характері передвиборчої кампанії.

      Окрім цього, міністерство відзначило високу оцінку й неухильне дотримання принципів багатопартійності та змагальності у виборчому процесі. «Це безумовне досягнення України, яка за відносно короткий в історичному плані період забезпечила своє утвердження як європейська демократична країна. Спостерігачі також позитивно відзначили мирний та спокійний характер проведення голосування», — зазначає прес-служба МЗС.

      Водночас у звіті вказано на окремі недоліки, виявлені міжнародними місіями у ході моніторингу парламентських виборів у нашій країні. «Ми свідомі того, що виборчий процес в Україні, як і в будь-якій іншій демократичній державі, не позбавлений вад та потребує подальшого удосконалення. У цьому контексті для нас важливі конкретні рекомендації, що містяться в остаточному звіті БДІПЛ ОБСЄ. Українська сторона врахує їх у своїй роботі з покращення виборчого законодавства та приведення його у повну відповідність до найвищих міжнародних норм і стандартів. У цьому процесі ми готові до продовження конструктивної та плідної взаємодії з провідними міжнародними експертами, зокрема БДІПЛ ОБСЄ», — так МЗС розставило акценти щодо перспектив подальшої роботи.

      Однак вітчизняне зовнішньополітичне відомство констатувало, що деякі оцінки, які містяться в остаточному звіті БДІПЛ ОБСЄ щодо парламентських виборів, мають помітне політичне забарвлення.

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.