feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам требуется правовая консультация — просто обратитесь к нам — Вашим делом займётся высококвалифицированный семейный юрист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Як отримати довідку з колишньої роботи?

    З них 25 років — на керівних посадах у проектах груп науково-дослідних інститутів, які на той період перебували у державній формі власності. 75% загального обсягу робіт мали науково-дослідний характер.

      Проте в одному з цих інститутів мені відмовили видати документи для отримання наукової пенсії, мотивуючи тим, що установа змінила державну форму власності на приватну. Чи це правильно?

      Також прошу пояснити, з яких фондів сплачується частина наукової пенсії за час моєї роботи в такому інституті, коли він перебував у державній формі власності?

      Н. СІЛЬЧЕНКО, м. Донецьк

      Владислав МАШКІН, директор департаменту пенсійного забезпечення ПФ:

      — Умови та порядок обчислення пенсій науковим (науково-педагогічним) працівникам визначено Законом «Про наукову і науково-технічну діяльність» (далі — закон).

      Відповідно до статті 24 закону пенсія жінкам призначається після досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», за наявності 30 років страхового стажу, в тому числі стажу наукової роботи не менш як 15 років.

      Перелік посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III—ІV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії відповідно до цієї статті, затверджено постановою Кабінету Міністрів від 04.03.2004 р. № 257 (далі — Перелік).

      Постановою правління Пенсійного фонду від 06.04.2011року № 10-3 затверджено Перелік та порядок подання документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність» (далі — Перелік).

      Згідно з Переліком для призначення пенсії за нормами Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність» подається, зокрема, довідка про підтвердження наукового стажу роботи підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації або їх правонаступників за встановленою формою.

      Отже, стаж наукової роботи визначається за записами трудової книжки та з урахуванням відповідної довідки.

      Крім того, повідомляю, що різниця між сумою пенсії, призначеної відповідно до Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність», та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, фінансується:

      — для наукових (науково-педагогічних) працівників державних бюджетних наукових установ, організацій та вищих навчальних закладів III—ІV рівнів акредитації — за рахунок коштів державного бюджету;

      — для наукових (науково-педагогічних) працівників інших державних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів III— ІV рівнів акредитації — за рахунок коштів цих підприємств, установ, організацій та закладів, а також коштів державного бюджету в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. При цьому за рахунок коштів державного бюджету науковим (науково-педагогічним) працівникам оплачується з розрахунку на одну особу 50 відсотків різниці пенсії, призначеної за цим законом;

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.