feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам требуется правовая поддержка — просто обратитесь к нам — Вашим делом займётся семейный юрист.

Услуги семейного юриста

 • Консультации опытных юристов
 • Расторжение брака, развод супругов
 • Раздел имущества супругов
 • Судебные споры о детях
 • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
 • Оспаривание отцовства (материнства)
 • Лишение (возобновление) родительских прав
 • Усыновление, опека и попечительство
 • Наследство и оформлением прав
 • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Семейный юрист

        Наша юридична фірма спеціалізується на наданні правової допомоги у вирішенні сімейних конфліктів.
    Звернувшись по допомогу до сімейного юриста за телефоном, вказаним вище, Ви безкоштовно отримаєте первинну консультацію, яка дозволить Вам вибрати оптимальний спосіб врегулювання спору. Сімейний юрист нашого офісу пояснить Вам право на звернення за допомогою до органів опіки та піклування, оскільки до компетенції останніх відноситься надання сприяння батькам у врегулюванні спорів, що виникають з приводу виховання дітей. Ряд сімейних питань може бути дозволений за допомогою звернення до органів РАГСу.

    Наш сімейний юрист підготує для Вас проект шлюбної або аліментної угоди, угоди про порядок здійснення батьківських прав батьків, які проживають окремо від дитини, шлюбний договір, угоду про розподіл майна подружжя, а також інші документи, що визначають характер взаємних прав і обов'язків членів сім'ї.
    Крім цього, сімейний юрист виступить у ролі медіатора (посередника) з врегулювання сімейного конфлікту, оскільки участь третьої особи, що виконує посередницькі функції, нерідко здатне «погасити» гостроту суперечки і уникнути розриву сімейних відносин.

    Однак, як показує практика, в переважній більшості випадків, захист сімейних прав та охоронюваних законом інтересів можлива тільки в судовому порядку.
    Існує думка про те, що в сімейних конфліктах, суд готовий надавати всебічну допомогу сторонам за врегулювання сімейної суперечки, і взагалі схильний приймати рішення на користь «соціально незахищеної сторони». Така думка не відповідає дійсності. Завдання суду полягає у винесенні законного рішення. Свої висновки у справі він буде робити на підставі тих доказів, які сторони надали суду і в залежності від тих пояснень, які вони змогли донести до суду. Не маючи правових знань в області судочинства, пересічному громадянину важко сформулювати таку позицію, яка привела б його до сприятливого для нього вирішення суперечки. Крім того, по багатьом категоріям сімейних справ, крім сторін, до участі в справі залучаються прокурор і органи опіки та піклування.

    Тому радимо Вам звертатись до сімейного юриста вже зараз!
    Наші Сімейні юристи допоможуть Вам у вирішенні таких питань:

 • - Розлучення у судовому порядку: окремому чи позовному;
 • - Послуги під час оформлення документів, що стосуються сімейного права;
 • - Поділ майна подружжя;
 • - Стягнення аліментів на дитину;
 • - Усунення перешкод до спілкування з дитиною;
 • - Встановлення батьківства;
 • - Позбавлення батьківських прав;
 • - Усиновлення та опіка, піклування;
 • - Встановлення місця проживання дитини;
 • - Визначення порядку спілкування з дитиною;
 • - Визнання шлюбу недійсним;
 • - Вирішення сімейних суперечок, де одна сторона або обидві сторони іноземні громадяни і багато чого іншого.


    Всі види послуг, а також питання, що виникають у практиці юритста з сімейних справах неможливо висвітлити в рамках інформації на цьому сайті, кожен конкретний випадок вимагає індивідуального підходу. Якщо у Вас виникли питання, будемо рады бачити Вас в числі своїх клієнтів.

Другие статьи:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.