feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам требуется правовая консультация — всего-навсего наберите наш номер телефона — делом займётся хороший правозащитник.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Дереворити, які уміють говорити

    ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

      Унікальний метод різьблення по дереву застосовує художник із Чорнобаївського району Ярослав Гладкий

      Працюючи в техніці деревориту, яка полягає у виконанні малюнка на дошці з розпиляного впоперек дерева, у вибиранні тла навколо малюнка та покритті фарбою виступаючих частин, майстер застосовує плоске різьблення в позитиві. Його техніка, кажуть мистецтвознавці, унікальна. Різьблення подвійних і потрійних перетинів, які виконати на дереві майже неможливо, йому вдаються якнайкраще. Працює власноруч виготовленими інструментами.

      Як розповів Ярослав Гладкий, він починає, як і всі гравери, з чорного квадрата. А потім, якщо порівняти з тим, як робили раніше, робить навпаки. Так з’являються на чорному тлі світлі штрихи, з яких і оживає задуманий образ. Досвід у цього майстра неабиякий: різьбленням займається 30 років. А тому різець у його чутливих руках витворяє дива.

      Що довше розглядаєш його картину, то більше відкриваєш для себе. Фото репродукція автора

      Він ніби сам знає, коли заглибитися, а коли ледь торкнутися поверхні. І якось непомітно народжується задуманий художником сюжет. Залежно від освітлення здійснюється гра відтінків, посилюється об’ємність. Чорно-білі картини від того здаються кольоровими, а обличчя — живими.

      Оглянувши експозицію творів Гладкого в Черкаському художньому музеї, запитую старшого наукового працівника музею Тамару Бондаренко: що здивувало її в творчості майстра?

      — Перш за все — унікальність його техніки та філігранність, з якою працює майстер. Дивує і широкий образний світ митця. Це — міфологічні, релігійні теми, а також портрети наших сучасників. І кожен твір — то цілий світ, від якого важко відірватися, бо вражає якимось особливим баченням. Нерідко здається, що от-от його герої почнуть говорити, рухатися..

      Народився Ярослав Гладкий на Львівщині, походить із роду малярів. Прадід Теодозій Гладкий розписував церкви на Львівщині та Прикарпатті. Його малювання дійшло до нашого часу. Колись у Києві в музеї Т. Г. Шевченка Ярослав побачив офорти великого Кобзаря і загорівся бажанням відтворити шедеври світового мистецтва на дереві. З того часу і вдосконалює, шліфує та поглиблює свою майстерність. Спершу, за прикладом давніх різьбярів, він захопився копіюванням живопису Рубенса і Рафаеля, графіки

      Г. Доре, а потім поступово вийшов на свій шлях, знайшов свої теми й образи, якими, як він каже, хоче розбудити душі людей.

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.