feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам нужна правовая консультация — обратитесь к нам — Вашим вопросом займётся хороший юрист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Даля ГРІБАУСКАЙТЕ: «Нам вигідно, якщо ви будете сильнішими»

    ПАРТНЕРСТВО

      Президент Литви Даля Грібаускайте прагне, аби Україна користувалася перевагами й можливостями європейської перспективи

      Співпраця з Європейським Союзом не обмежується тільки євроінтеграційними прагненнями України, зокрема Угодою про асоціацію. Про це Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив під час зустрічі з Президентом Литви Далею Грібаускайте, яка відбулася у ході його офіційного візиту до цієї країни.

      Він нагадав, що Україна затвердила повномасштабну програму співробітництва з НАТО, зокрема бере участь в операціях під егідою Альянсу, проводить спільні навчання тощо. На переконання Миколи Азарова, повноцінна співпраця України з НАТО сприяє модернізації її армії та оборонної галузі.

      Квіти для пані Президента. Фото Олега МАРКЕВИЧА

      Вікно в Європу

      У ході бесіди Микола Азаров запевнив співрозмовницю, що всі іноземні спостерігачі, які приїдуть в Україну для висвітлення перебігу виборчої кампанії до Верховної Ради, отримуватимуть безкоштовні візи. Україна готова прийняти всіх іноземних спостерігачів, які виявлять бажання проводити моніторинг виборчого процесу, аби ті мали цілковиту впевненість у чесності, прозорості та демократичності виборів.

      Даля Грібаускайте повідомила Микола Азарову про свою участь у 18-му саміті глав держав Центральної Європи, який відбудеться в Ялті 11—12 травня: «Ми хочемо бачити Україну, яка зможе користуватися всіма перевагами традиційного Східного партнерства і можливостями європейської перспективи. Нам вигідно, якщо ви будете сильнішими».

      Водночас вона зазначила, що Литовська Республіка зацікавлена та відкрита для співпраці на ринку електроенергії, висловивши сподівання, що питання транзиту української електроенергії через територію Білорусі до Литви буде вирішено. А восени Литва очікує на візит Президента Віктора Януковича, повідомляє де?партамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

      У гуманітарній сфері уряд України розгляне ініціативу литовської сторони про створення пам’ятного знака спільної українсько-литовської історії. Так, Даля Грібаускайте запропонувала розмістити знак у Києві на Замковій горі, де було розташовано замок литовського воєводи у той час, коли Україна входила до складу Великого князівства Литовського.

      Запрошення працювати

      Відбулася й запланована зустріч Миколи Азарова з представниками бізнес-кіл Литви, на якій Прем’єр запросив учасників інвестувати в Україну: «Для нас Литва — це вікно в ЄС», — зазначив глава уряду.

      За словами Миколи Азарова, Кабінет Міністрів за останні два роки активно проводить політику дерегуляції та зменшення адміністративного впливу на бізнес. Зокрема із 600 видів ліцензійної діяльності лишилося 60. Микола Азаров також повідомив, що в Україні діє новий Податковий кодекс, відповідно до якого вдвічі скорочено кількість податків та на 4% зменшено податок на прибуток, який нині становить 21%, наступного року він буде 19% і у 2014 році становитиме 16%. Також зменшується ПДВ: наприклад, у 2014 році ставка цього податку становитиме 17%. При цьому Прем’єр-міністр нагадав, що зараз 70% ПДВ повертається в автоматичному режимі.

      Разом з цим, глава уряду наголосив, що уже зараз новий бізнес в Україні можна зареєструвати за 1—3 дні. «Я хочу почути від вас пропозиції, що уряд ще може зробити для того, аби бізнесу було простіше працювати в Україні», — резюмував Микола Азаров.

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.