feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам необходима юридическая поддержка — всего-навсего сделайте звонок нам — делом займётся хороший адвокат.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Олександр СКРИПНИК: «Наше виробництво дасть змогу розв’язати екологічні проблеми»

     Генеральний директор напрямку «Щебінь» компанії «Лафарж» Олександр СКРИПНИК

      Нині на місці зелених галявин працюють екскаватори і бульдозери. Але через 40—50 років схили знову мають зазеленіти, з’явиться також водойма. Це передбачено проектом рекультивації Майдан-Іспаського кар’єру, який днями урочисто відкрили у Вижницькому районі Чернівецької області. Цей кар’єр — найбільше родовище піщано-гравійної суміші в Європі, а можливо, і в світі. На його базі почав працювати відомий у світі виробник будівельних матеріалів — французька транснаціональна компанія «Лафарж», яка реалізує цей проект спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку.

      Символічну стрічку перерізали голова облдержадміністрації області Михайло Папієв та посол Франції в Україні Ален Ремі. Виступаючи з промовою, пан посол нагадав, що саме Лафарж уже багато років поспіль створює щоліта на бетонних берегах Сени тимчасовий піщаний пляж, чим заслужила любов і шану парижан. А що доброго принесе компанія в Україну? І як у нас ведеться іноземному інвестору? Про це ми запитали в генерального директора напрямку «Щебінь» компанії «Лафарж» Олександра СКРИПНИКА.

      — Що нового виробництво дасть чернівчанам?

      — Це створення нових робочих місць, залучення на терени області нових технологій, якісні будівельні матеріали, зразок стандартів безпеки і гігієни праці. Зацікавить, мабуть, і оплата праці: компанія стартує з показника середньої зарплати 5 тисяч на місяць — для Чернівецької області, погодьтеся, дуже непогано. Отже — значні відрахування в бюджети всіх рівнів.

      — З якими проблемами і перешкодами ви зіткнулися під час процесу підготовки і введення в експлуатацію майдан-іспаського піщано-гравійного підприємства?

      — На жаль, практично на всіх етапах реалізації проекту наша робота супроводжувалася позаплановими перевірками різних контролюючих органів як самого підприємства, так і третіх осіб, задіяних у процесі оформлення дозвільної документації. Це, поза сумнівом, могло б вплинути на роботу самого підприємства. Перевірки проводилися упереджено і необ’єктивно, а їх результати в установленому порядку були визначені такими, що не відповідають законодавству України.

      При цьому, оцінюючи ризики від можливих проблем, створених окремими співробітниками уповноважених державних структур, ми були змушені переглядати термін виконання проекту, що призвело до його збільшення більш ніж на два роки.

      Нині ми знову змушені констатувати актуальність цієї проблеми. Попри наявність рішення уповноваженого органу про відсутність порушень законодавства у природоохоронній сфері, а також у сфері надрокористування та земельних відносин, було знову розпочато розслідування й перевірки. Предметом перевірок у 2013 році стали ті самі питання, що були розслідувані раніше правоохоронними та контролюючими органами Чернівецької області.

      У липні наша компанія спільно із співвласником — ЄБРР — була змушена звернутися до Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств з метою захисту наших прав як іноземного інвестора, який сумлінно виконує свої зобов’язання. Сподіваюся, що результати нових перевірок розглянуть відповідні уповноважені органи об’єктивно, й інвестор, який виконав свої зобов’язання в повному обсязі, може розраховувати на підтримку з боку держави і продовжити роботу на об’єкті.

      Приємно було сьогодні ще раз почути запевнення голови облдержадміністрації пана Па?пієва про те, що підприємство отримає підтримку з боку влади, і я маю достатні підстави розраховувати на нормалізацію ситуації навколо підприємства.

      — Яким, на ваш погляд, повинен бути механізм ефективного забезпечення рівних конкурентних умов? Що залежить від виробників і що — від органів державної влади?

      — Ми вважаємо, що вирішення цього питання має бути комп?лексним. Насамперед, уповноважені органи державної влади повинні об’єктивно оцінити наслідки для навколишнього середовища під час виїмки гравію з русел та вдатися до відповідних заходів у боротьбі з нелегальними виробниками. Впевненості додає сьогоднішня заява пана Папієва про вжиття рішучих заходів у боротьбі з гравійними браконьєрами.

      Також потрібно формувати культуру споживачів будівельних матеріалів, які повинні усвідомлювати, що попит на гравій з річок формує дедалі більшу кількість охочих заробити на цьому за рахунок довкілля регіону.

      — За межами України існує думка про незадовільний інвестиційний клімат у нашій країні, в тому числі через проблеми з податковими та митними органами. Як ви оцінюєте взаємодію компанії «Лафарж» із підрозділами Міністерства доходів і зборів?

      — Загалом досить позитивно. Значною мірою наша робота експортно орієнтована. І багато в чому наші результати залежать і від чіткої роботи митних органів в частині оформлення вантажів, і від роботи податкових органів, особливо в частині відшкодування ПДВ. Такий приклад. Основна компанія групи «Лафарж Щебінь Україна» — ТОВ «ККНК «Технобуд» — практично від початку введення відшкодування ПДВ в автоматичному режимі відповідала всім вимогам, передбаченим Податковим кодексом України для автоматичного відшкодування ПДВ. Протягом останніх двох років за всіма нашими письмовими зверненнями до Міністерства доходів і зборів, як і безпосередньо до міністра пана Клименка, ми в найкоротший термін отримували відповіді та роз’яснення, що значно полегшило нашу роботу.

      Тому можемо сказати тільки слова подяки співробітникам міністерства й особисто міністрові.

      — Чому саме в Іспасі компанія «Лафарж» відкрила своє нове виробництво?

      — Саме тут ще в 1991—1992 роках були розвідані і затверджені запаси Майдан-Іспаського родовища піщано-гравійної суміші, яке є одним з найбільших родовищ таких корисних копалин у світі. Враховуючи, що політика компанії «Лафарж» передбачає довгострокову перспективу інвестиційної діяльності, на базі цього родовища і було створено підприємство.

      Окремо хочу зазначити, що компанія «Лафарж», піклуючись про підтримання балансу в питаннях екології, збереження рівня запасів і виробництва, інвестувала понад мільйон гривень у розвідку та затвердження запасів корисних копалин на прилеглій до нашого підприємства території. При цьому запаси Майдан-Іспаського-1 родовища перевищують більш ніж у два рази запаси і площу діючого кар’єру.

      Олег ЛИСТОПАД,«Урядовий кур’єр»

      ПРЯМА МОВА

      Сухі кар’єри потрібні як альтернатива

      Володимир БОРЕЙКО, директор Київського еколого-культурного центру

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.