feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна юридическая помощь — всего-навсего позвоните нам — Вашим вопросом займётся семейный специалист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Про вовка промовка

    АСПЕКТ

      Чи заважає жителям Кінбурнського півострова сусідство з хижаками?

      Кінбурнський півострів, який закінчується вузькою косою, розділяє Чорне море та Дніпро-Бузький лиман. Тут збереглися своєрідні піщані й приморські ландшафти, серед яких живуть унікальні рослини і тварини. Споконвіку на Кінбурні уживалися разом люди, звірі, птахи. Не завжди це співіснування було мирним.

      Синдром чупакабри

      Жахливі відео з кістками й черепами, картинки з вовчим оскалом, коментарі з приводу вовків-мутантів з певною періодичністю з’являються у ЗМІ. Рекордна кількість подібних повідомлень припала на січень-березень нинішнього року. Видання рясніли заголовками: «На Кінбурнській косі вовки загризли корову», «На косі з’явилися вовко-собаки», «Місцеві жителі бояться виходити з будинків». І вже повна нісенітниця — «Вовків на Миколаївщині більше, ніж в Іркутській області». Подібна істерія регулярно виникає щодо міфічної тварини чупакабри, яка добре прислужилася видавцям жовтої преси.

      Приводом для «новин» про агресію вовків стали звернення жителів Покровки, Василівки та Покровських хуторів. Так, житель села Василівка розповідає, що вовки постійно нападають на свійських тварин, розривають корів, овець, собак. Чоловік обурюється: «Якщо зберегти вовків, ми перетворимо територію Кінбурнської коси у «вовчий заповідник». У лютому, як заявляла жителька села Покровка, вовки розірвали її пса породи кавказька вівчарка. Раніше від вовків постраждав спанієль місцевого жителя Вакуленка. Собаку врятували, рани виявилися несмертельними.

      Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко, який займався «вовчою проблемою», вважає такі заяви провокацією: «Для початку треба надати факти нападу вовків, фотографії загризених тварин і акти, підписані комісією, про факт збитку, а також документи, що підтверджують наявність собак або тварин у тих господарів, де ці тварини пропали. Річ у тому, що в умовах Миколаївської області та інших степових областей країни, як довели вчені, вовки взимку харчуються виключно мишоподібними гризунами, яких там повно. Тому вони цілком забезпечені кормом і їм немає потреби нападати на свійських тварин або домашніх собак».

      І все-таки беззаперечні факти, що вовки на Кінбурні є, вони привносять неспокій, вони заходять на територію населених пунктів. Що ж їх так вабить на косі?

      Територія як приманка

      На Кінбурні вовки з’явилися в розпал так званого «кабанячого періоду». Тоді спостерігалось буквально нашестя диких кабанів, які забігали в села, переорювали городи та сінокоси. Природа сама вирівняла перекіс, на косі з’явилися вовки, які і врятували тоді селян.

      Існують й інші причини привабливості Кінбурну для вовків. Про них розповів миколаївський еколог Олег Деркач. Він погоджується з поширеною тезою, що вовків привабила мала кількість людей на півострові (тут постійно проживають трохи більше 800 чоловік). І додає: «В 50—60-ті роки минулого століття на піщаному степовому Кінбурні почали створювати лісові масиви, тож лісовий кордон сприяв появі вовків.

      Це по-перше. По-друге, місцеве населення традиційно утримувало домашніх тварин без нагляду. Випускали овець на цілий день, а ті ставали легкою здобиччю вовків. Хижакам навіть напружуватися не було потреби, їжа сама до них ішла. Ще один чинник: в останні десятиріччя на косі з’явилося чимало сміттєзвалищ, які також приваблюють вовків. Ці тварини всеїдні і заради виживання можуть легко пристосовуватися до будь-яких умов. Але їм вистачає їжі, аби не шкодити людям та тваринам. До речі, з моменту їх появи на косі не зафіксовано жодного випадку нападу на людину
».

      Спростовує Олег Деркач і розтиражовану інформацію про вовко-собак. «Степові вовки насправді відрізняються від лісових навіть зовні, — продовжує Олег Михайлович. — Але досить складно уявити, як може статися спарювання вовків та собак. І зоологи підтверджують, що це практично неможливо. Вовки не підпускають до себе чужинців».

      Пропонує фахівець і шляхи розв’язання «вовчої проблеми». Вони начебто елементарні: благоустрій населених пунктів (освітлення, прибирання сміття, високі паркани), відлякування ультразвуком, догляд за домашніми тваринами та навіть встановлення елементарної огорожі з червоних прапорців. Не відомо, з якої причини, але вовки за прапорці не заходять, про що свого часу співав Володимир Висоцький. Утім, до благоустрою та інформаційно-роз’яснювальної роботи у місцевої влади руки не доходять. Легше сіяти паніку та вимагати розпочати полювання в Національному парку.

      Щодо повного відстрілу вовків, то, на переконання захисників живої природи, це не вихід. На місце однієї вовчої зграї обов’язково прийде інша, можливо, більш досвідчена. Немає гарантій, що нішу не заповнять бродячі собаки чи шакали, які почали заходити в Україну з Румунії та Кавказу. Є більш гуманні способи регулювання кількості сіроманців.

      Знайти вовків у плавнях — справа непроста. Фото з сайту googleusercontent.com

      Кому вигідна «вовча» істерія

      З приводу кількості вовків на косі думки різняться. Одні налічили їх десяток, другі — 12, комусь здається, що їх не менше двадцяти. Але багаторічні спостереження показали, що тут зосереджена одна вовча зграя, яка мала різну чисельність та рідко перевищувала десять особин. Як пояснюють зоологи, сім’я чи вовча зграя складається з домінантної пари (альфа-самиці та альфа-самця) та молодих вовків. До дорослого віку доживає лише третина вовченят. Так було, так є. Нічого не змінилося. Окрім активізації «антивовчої кампанії».

      Нещодавно науково-технічна рада Національного природного парку «Білобережжя Святослава» ухвалила рішення, що чисельність вовків на Кінбурні потрібно регулювати. Остаточно ліміт має затвердити Мінекології. Головний природоохоронець парку «Білобережжя Святослава» Василь Чаус пояснив, що «ми вирішили взяти мінімальну кількість для вилову, для відстрілу і для вилучення молодняку. Вовченята будуть безкоштовно передані товариству охорони тварин. А ось з вовками, яких планують відловити, куди складніше. У Миколаївському зоопарку для них місця немає. Будемо просити Одесу. Що стосується відстрілу вовків, то цим будуть займатися виключно єгері Національного парку».

      І все-таки, хто зацікавлений в так званій «антивовчій кампанії»? По-перше, ті, хто хоче скомпрометувати існування національних парків загалом. Чомусь усі заповзялися саме проти Національного парку «Білобережжя Святослава» та донецького — «Меотида». Є незадоволені

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.