feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам нужна правовая консультация — всего-навсего наберите наш номер телефона — вопросом займётся высококвалифицированный семейный адвокат.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

ВІЛ-клініка переїде цивілізовано

    ПОРОЗУМІННЯ

      Знайдено християнський спосіб владнання ситуації навколо клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб

      Церква, пацієнти і держава домовилися переселяти клініку лише в добудоване та обладнане приміщення. Вона, як відомо, розташована на території Києво-Печерської лаври, і розмови про переведення закладу в інше місце тривають давно. Проблема в тому, що перенести цей заклад абикуди неможливо. Адже відділення СНІДу Інституту Громашевського — єдиний у країні медичний заклад національного рівня, що забезпечує спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з ВІЛ.

      Нині у клініці лікуються понад 9000 пацієнтів з усієї України. Більшість її обладнання закуплено за кошти іноземних країн-донорів та фондів. Воно унікальне й рятує життя тисячам смертельно хворих українців щороку. Саме щоб зібрати гроші на це обладнання, влаштовували концерти українські зірки шоу-бізнесу, а до Києва приїжджав із концертами Елтон Джон.

      Днями було підписано меморандум між церквою, державою та пацієнтами про недоторканність Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського на території Києво-Печерської лаври, допоки не буде добудоване нове приміщення для клініки.

      «Хворі переїдуть лише туди і лише тоді, коли для них будуть створені кращі умови для лікування», — заявив в. о. президента Академії медичних наук України Валерій Запорожан.

      Церковнослужителі також погодилися почекати. «Церква ніколи і нікого не виганяла, — розказав на прес-конференції владика Павло, настоятель Києво-Печерської лаври, сидячи поряд із хворим на лікарняному ліжку, аби засвідчити свою підтримку. — Тому і нині ми готові підтримувати пацієнтів як у наших молитвах, так і декларуючи готовність зачекати з передачею приміщення лікарні до церковного фонду».

      Під меморандумом підписалися владика Павло від імені церкви, Валерій Запорожан як представник медичної спільноти, Дмитро Шерембей від пацієнтської організації та Володимир Жовтяк від «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД».

      На прохання «УК» про хід будівництва нової клініки на вулиці М. Амосова розповідає директор ДП «Укрмедпроектбуд» Ірина Коваль:

      — Основні будівельно-монтажні роботи буде завершено вже в липні. Монтаж ліфтового обладнання, пусконалагоджувальні роботи та автостоянки — у серпні. Нам вдалося значно випередити встановлені відповідним висновком державної експертизи терміни.

      Працюємо комплексно, контролюючи весь ланцюжок реалізації проекту: дослідження території, проектування, будівництво, постачання та встановлення медичного обладнання і навіть частково юридичний супровід об’єкта. Просто на будівельному майданчику разом із проектантами й підрядникам, з лікарями оперативно вирішуються всі питання, тут приймають рішення.

      Нова лікарня буде більшою (5 тисяч квадратних метрів) і значно кращою: із системою очищення повітря, що вкрай важливо для інфекційного закладу. Новий корпус зроблено з урахуванням усіх сучасних технологій та санітарно-гігієнічних норм. Покладено спеціальний медичний лінолеум, стелі та всі інші поверхні розраховано на обробку дезінфікувальними засобами. У боксах будуть окремі виходи на вулицю, окремі санвузли. Лікарня матиме власну пральню та центральне стерилізаційне відділення.

      Чимало нового медобладнання буде вітчизняним. Це фактично доручення Прем’єр-міністра, який після виставки «Охорона здоров’я України» зауважив, що треба максимально залучати українських виробників.

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.