feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам требуется юридическая консультация — просто наберите наш номер телефона — делом займётся хороший правозащитник.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

ДАІ Черкащини: безпека дітей – найважливіша справа кожного дорослого

    Нещодавно за ініціативи начальника Управління ДАІ в Черкаській області підполковника міліції Андрія Олексійовича Іванченка правоохоронці побували з візитом у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Дніпровець». Дитячому задоволенню та радощам у цей день не було меж, адже до них у гості завітали працівники ДАІ на справжніх патрульних мотоциклах та автомобілі супроводження.

      - Як часто працівники підрозділу, який Ви очолюєте, здійснюють подібні зустрічі? — поцікавилися ми у начальника Управління ДАІ в Черкаській області підполковника міліції Андрія Олексійовича Іванченка.

      - Скажу так: безпека наших дітей — найважливіша справа кожного дорослого — батьків, учителів, і тим паче, працівників міліції. Нами було розроблено спеціальний графік навчально-профілактичних заходів серед учнівської молоді, які проводяться працівниками ДАІ в Черкаській області у всіх навчальних закладах регіону на протязі календарного року. Ось і сьогоднішня зустріч відбулася планово, за графіком, і як бачите з настрою дітей, вдало.

      - Яка мета проведеного заходу та на що Ви ставите акцент під час подібних зустрічей?

      - Не зважаючи на те, що і батьки, і вихователі в дитячому садочку, і вчителі у школах розповідають дітям про необхідність дотримання правил безпеки, найпоширенішими причинами нещасть, що відбуваються з дітьми на дорозі, все ж залишаються невиконання ними Правил дорожнього руху. Тому метою проведення таких заходів і є профілактична робота серед школярів, що застерігає їх від правопорушень та упереджує дитячий травматизм як під час навчального процесу, так і в період літнього відпочинку. Сподіваємося, що така система заходів для дітей також допоможе у майбутньому сформувати у них свідому та безпечну поведінку як самостійного пішохода, пасажира чи водія, і, безумовно, збереже їхнє здоров'я, а іноді й життя.

      Подякувавши Андрію Олексійовичу за бесіду, ми звернулися до дітей. На наше запитання дітлахи то хором, то навперебій вигукували цікаві для них епізоди заходу, стверджували, що будуть і вивчати, і дотримуватись Правил дорожнього руху, а декілька хлопчаків упевнено заявили, що коли виростуть, обов`язково працюватимуть у міліції.

      Важливість і доречність таких заходів ми попросили прокоментувати директора дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Дніпровець» Бровченка Миколи Павловича та старшого вихователя Цимбалюк Людмили Борисівни. Вони одностайно запевнили, що такі заходи обов`язково варто проводити і не лише тому, що дітям цікаво, а й з метою профілактики правопорушень та формування безпечної поведінки на дорогах, що збереже здоров`я і життя дітей. Керівник закладу та старший вихователь відмітили доречність форми проведення зустрічі у вигляді навчальної гри з конкурсами, цікавими завданнями.

      На думку Людмили Борисівни, від наступної пізнавально-розважальної гри, яку провела капітан міліції Альона Плаксій, були у захваті не тільки дітлахи, але й дорослі, адже всі з щирим задоволенням відгадували загадки та завдання; а в кінцевому результаті вийшли влучні рекомендації та настанови пішоходам у віршованій формі. Микола Павлович оцінив співпрацю працівників міліції з Черкаською обласною державною телерадіокомпанією «Рось», що залучила до проведення наступної театралізованої гри «Відгадай дорожній знак» лялькового героя дитячої програми «Клубок» Кліфа, під час проведення якої з дітьми були обговорені дії пішоходів, керовані тим чи іншим дорожнім знаком, а також питання: як безпечно перейти проїжджу частину, де безпечніше стояти, очікуючи зеленого світла світлофора, чому не можна зупинятися на переході, як оцінювати швидкість машини, що наближається, які сигнали повороту в автомобіля та в рухах мотоцикліста й велосипедиста, як користуватися будь-яким видом транспорту тощо.

      У ДАІ впевнені: подібні заходи допомагають дітям краще засвоювати ази дорожньої грамоти, налаштовують малюків на розуміння важливості дотримання Правил дорожнього руху.

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.