feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна правовая помощь — всего-навсего сделайте звонок нам — делом займётся специалист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

П’ятикласникам приділять особливу увагу

    НОВАЦІЇ

      У Каневі підбили підсумки всеукраїнської акції «Нові стандарти — нова школа»

      Хоч надворі — розпал літа, а освітяни напружено працюють над підготовкою до нового навчального року. Тут, окрім матеріально-технічної бази, як зауважують у департаменті освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, потрібні неабиякі зусилля щодо модернізації всього навчально-виховного процесу.

      Як відомо, недавно розпочалося втілення в життя нового Державного стандарту початкової загальної освіти, який затверджений урядом ще 2011 року. Зокрема йдеться про впровадження інформаційно-комунікаційних технологій — всі учні, починаючи з 2 класу, з першого вересня освоюватимуть та використовуватимуть їх у практичній діяльності. Ще однією особливістю стандарту є введення нових програм вивчення іноземних мов, згідно з якими учні в усіх школах країни з першого класу почнуть вивчати одну іноземну мову, а починаючи з п’ятого класу — другу.

      Як повідомила директор департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Галина Гаврилюк, загальноосвітні навчальні заклади області закінчують підготовку до роботи за новим Державним стандартом. Приміром, у Каневі здійснено комплекс заходів до впровадження нових нормативів. Окрім розв’язання завдань поліпшення санітарно-гігієнічного стану, організації харчування та медичного обслуговування учнів, велика увага приділена оснащенню шкіл комп’ютерною технікою, підвищенню кваліфікаційного рівня вчителів інформатики та іноземних мов. Допомогла в цьому й Всеукраїнська акція «Нові стандарти — нова школа», підсумки якої недавно підбили в Каневі за участю заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського.

      Посадовець зауважив, що обмін делегаціями освітян на рівні областей, районів, міст і шкіл, започаткований міністерством два роки тому, дав змогу виявити позитивний досвід організації навчально-виховного процесу, знайти нестандартні рішення, педагогічні новації і родзинки у їхньому впровадженні в навчальний процес. Таке постійне спілкування допомагає як самому міністерству, так і керівникам навчальних закладів. Дуже важливо, щоб освітяни в різних куточках нашої держави могли звірити правильність своїх рішень, побачити позитивне в роботі своїх колег.

      З 1 вересня нинішнього року у всіх школах розпочинається поступове впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти й нових навчальних програм з усіх базових дисциплін. Серед основних новацій є вивчення учнями п’ятих класів двох іноземних мов, початок вивчення інформатики з 2-го класу, посилення використання здоров’язберігаючих технологій та приділення підвищеної уваги природничій та екологічній освіті.

      Окремим блоком на серпневих конференціях, зазначив Борис Михайлович, планується винести тему п’ятого класу. Однак перед тим заступник міністра запропонував обговорити проблеми адаптації учнів (а може, й батьків та вчителів) на засіданнях секцій класних керівників п’ятих класів. До 1 вересня доцільно б організувати і батьківські збори. Як свідчить практика, зниження успішності й загострення проблем — навчальних, соціально-емоційних, проблем зі здоров’ям — особливо помітні при переході з початкової школи до п’ятого класу. Це пов’язано не тільки зі звиканням дітей до нових умов навчання, а й з особливостями передпідліткового й раннього підліткового віку. Успішність процесу адаптації п’ятикласників багато в чому залежить від узгодженості вимог класного керівника та вчителів-предметників, спадковості в роботі педагогів початкової та середньої школи.

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.