feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна юридическая помощь — просто обратитесь к нам — вопросом займётся высококвалифицированный правозащитник.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Ветеранам видадуть соціальні паспорти

    АДРЕСНІСТЬ

      Фінансувати треба соціальні послуги для людей, а не установи, які їх надають

      В Україні, на жаль, поки що так заведено, що соціально вразлива людина, потрапивши у складні життєві обставини, змушена сама звертатися по допомогу до соціальних установ. Так, пенсіонер, який, скажімо, вважає, що йому неправильно нарахували пенсію, попри поважний вік і хвороби, має особисто завітати до Пенсійного фонду. Людина з обмеженими можливостями, яка прагне знайти роботу, — до центру зайнятості, де часто не працює ліфт і немає пандусів. А багатодітна мати, яка вчасно не отримала виплати на дітей, залишивши малюків удома, — до відділу соціального забезпечення. І що зазвичай вони там бачать? Великі гарні будівлі, у стінах яких почуваються розгубленими та малозначущими. А коли, якщо пощастить, потрапляють на прийом до чиновника, опиняються у великих, гарно оснащених кабінетах, власники яких нерідко розмовляють з такими «прохачами» зверхньо й не завжди ввічливо.

      Боротися із таким станом речей вирішили у Міністерстві соціальної політики, на чому наголосила його очільник Наталія Королевська.

      — Міністерство прагне змінити стандарти соціального обслуговування. Усі соціальні установи мають працювати на людей, а не на своїх керівників. Пенсіонер, який приходить до Пенсійного фонду, має отримати вичерпну допомогу і почуватися гідно. Безробітний, який прийшов до центру зайнятості, — консультацію та перелік вакансій у повному обсязі та у ввічливій формі. Субсидії мають нараховуватися автоматично. Допомога на дітей — надаватися з мінімальною кількістю довідок та швидко тощо. Отже, фінансуватися мають соціальні послуги для людей, а не установи, які їх надають, — зауважила міністр.

      А ще, на переконання Наталії Королевської, в установи соціальної сфери передовсім на роботу повинні брати людей з обмеженими можливостями. Адже тільки змінивши ставлення до них самих соціальних служб, можна вимагати того самого від роботодавців. І переконувати їх у необхідності працевлаштування інвалідів слід власним прикладом, а не тільки квотами і штрафами.

      І тому не може бути так, що у центрі зайнятості, який надає послуги всім громадянам, зокрема з обмеженими можливостями, немає належної інфраструктури. «Так не повинно бути, тому вся соціальна сфера має стати повністю доступною для інвалідів: оснащені пандуси, відремонтовані ліфти і, крім того, повинні бути фахівці, які зустрінуть інвалідів при вході й допоможуть з вирішенням їхніх питань», — сказала міністр.

      Вона також наголосила на тому, що соціальна допомога врешті має стати саме адресною. Щоб, за можливістю, не людина йшла до соцслужби, а та — до неї. А для цього потрібно знати, хто, де і якої саме допомоги нині потребує.

      Так, до 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні саме адресна допомога у новій формі має знайти ветеранів. Працівники соціальної служби повинні самі завітати до цих літніх людей та оформити документ нового зразка — Паспорт соціальних потреб ветерана. Туди вноситимуть дані про розмір пенсії, соціальних допомог та інших виплат, які отримує ця людина. І буде обов’язково перевірено, на скільки правильно їх нараховано.

      А далі соцпрацівники мають дізнатися головне: чого потребують нині ці люди і чим їм можна допомогти. Адже проблем у ветеранів багато: у когось у будинку протікає дах, десь квартиру не ремонтували десятиліттями чи прорвало трубу, а можливо, не нараховують субсидію. Не слід забувати, що це люди похилого віку, є серед них і самотні. Тому чимало з них потребують допомоги соцпрацівника, аби було кому піти в магазин чи аптеку, приготувати їжу і просто підтримати людину добрим словом. Отже, має бути сформоване своєрідне «Соціальне меню потреб» цієї категорії людей. І потім будуть задіяні саме ті служби, які зможуть надати необхідну конкретну допомогу, — райрада, міськрада, соціальні та комунальні служби, і так до рівня центральних органів влади. Буде розписана певна дорожня карта, як розв’язати проблеми, хто і за який термін зобов’язується це зробити. Відвідуватимуть також і ветеранів, які перебувають у соціальних закладах.

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.