feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна юридическая помощь — всего-навсего позвоните нам — Вашим вопросом займётся семейный специалист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Гра на добивання?

    НА КОНТРОЛІ «УК»

      В Україні вже вп’яте намагаються узаконити відстріл тварин у заповідниках

      Дичина нині зустрічається у двох місцях. Перше — це мисливські господарства, де налагоджено надійну охорону від браконьєрів і розведення мисливської фауни. Тільки ж працювати треба. І гроші вкладати. Тому той, хто лінується і жадібний, часто задивляється на друге багате на дичину місце. А це заповідники і національні парки, державні заповідники і державні національні парки.

      Закон нині забороняє полювання на цих заповідних територіях. Тому охочі поживитися народними ресурсами прагнуть змінити закони на свою користь. За 2011—2013 роки таких спроб було вже чотири. Про останню ми писали три тижні тому («Куди ховатись білоокій качці», «УК» №44 від 6. 03. 2013 р.). Критика не минула непоміченою — профільний комітет ВР одноголосно відхилив законопроект.

      Та автор ідеї полювати на особливо охоронних природних територіях не вгамувався і зробив нове подання. Щоправда, в оновленому законопроекті вже немає таких дурниць, як полювання у заповідних (найцінніших!) зонах біосферних заповідників. Зникло із тексту і абсурдне словосполучення «мисливський туризм» (у відгуку Головного науково-експертного управління ВР критиці цього терміна було присвячено майже цілу сторінку).

      Екскурсія під обстрілом

      Та «перлів» у новому законопроекті все одно вистачає. Так, пропонується дозволити полювання у зоні регульованої рекреації національних природних парків. Саме у цій зоні «проводяться короткостроковий відпочинок та оздоровлення населення, огляд особливо мальовничих і пам’ятних місць». Саме тут облаштовують туристські маршрути і екологічні стежки. І ось уявіть: нюхаєте квіточку або мрійливо відпочиваєте на лавці під кроною дерева. Аж раптом — трах-бабах! Шум, гам, тарарам! Шріт збиває листя у вас над головою. Так може статися, якщо новий законопроект таки пройде. А може бути і ще гірше: картеч або куля влучать не у гілляччя, а в людину. Кожен мисливський сезон знаменується десятками нещасних випадків, зокрема і смертельними.

      Так торік восени на Одещині під час полювання загинув 13-річний підліток. На лови пішли семеро жителів села Ольгинового, троє з них — діти-нагоничі. Один із хлопчаків опинився на лінії вогню. А через кілька днів на Київщині (біля с. Саливонки) чоловік підстрелив в очеретах замість єнотоподібного собаки двох інших мисливців. І це попри те, що стрілець — мисливець зі стажем.

      На Закарпатті під час полювання у Міжгірському районі молодий мисливець спіткнувшись, поранив себе у стегно. Того самого дня аналогічна історія трапилася на Тячівщині. 50-річний чолов’яга через необережність відстрелив собі палець на руці й серйозно пошкодив інший. І це далеко не повний перелік трагедій.

      Гвалт у приймальні

      Ще одне «нововведення» пропонує дозволити полювання в охоронних зонах заповідників та національних парків. Що це за зони?

      Охоронна зона — це як приймальня керівника. Чи зможе керівник нормально (та що там — хоч якось) працювати, якщо у приймальню увірветься загін напівп’яних неголених чоловіків і почне стріляти по вазах і картинах, бити вікна, ламати меблі й ∂валтувати секретарку? Ось і звірі та птахи не зможуть нормально розмножуватися, відпочивати перед відльотом у вирій, виховувати потомство, якщо в охоронних зонах буде дозволено полювання. Адже ці зони — буфер між власне заповідником і територією господарської діяльності людини.

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.