feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам требуется правовая поддержка — позвоните нам — Вашим делом займётся высококвалифицированный адвокат.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Якою буде ціна пігулки?

    НОВАЦІЇ

      Учасники фармринку планують обговорити проект Національної концепції регулювання цін

      Нещодавно спалахнув скандал з приводу занадто високої вартості препарату відомого зарубіжного виробника (діюча речовина — ірбесартан) в Україні порівняно з його вартістю в Румунії. В українській упаковці міститься 1 блістер (14 таблеток), а в румунській — 2 блістери (28 таблеток), при цьому їх вартість практично однакова. Але ж не всі наші громадяни мають можливість порівняти ціни на ліки в Україні й за кордоном. Тож як розцінювати цю ситуацію — як поодинокий випадок чи як систему, яка дає змогу виробникам дерти з покупців ліків три шкури?

      — Не всі розуміються на ціноутворенні ліків, — заявив директор Державного експертного центру МОЗ Михайло Нестерчук. — На лікарські засоби й вироби медичного призначення, включені до Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення, встановлюються граничні постачальницько-збутові надбавки не вище ніж 10% оптово-відпускної ціни та граничні торговельні (роздрібні) надбавки, зважаючи на закупівельні ціни, що не перевищують такі розміри: до 100 гривень — 25%; від 100 до 300 гривень — 23%; від 300 до 500 гривень — 20%; від 500 до 1000 гривень — 15%; більше 1000 гривень — 10%.

      Проте в жоден із цих переліків ірбесартан не включено, тому націнка на нього не регулюється. Втім, нині завершується процедура перереєстрації цього препарату, і згідно із внесеними змінами на ринку України будуть присутні упаковки як з одним блістером, так і з двома. Відповідний зарубіжний лікарський засіб має кілька вітчизняних аналогів, які у порівнянні з ним коштують дешевше.

      Як повідомив керівник експертного центру, влада незадоволена підвищенням цін на препарати та вважає недостатніми ті можливості для державного регулювання цін, які є в Україні. Нині триває розробка Національної концепції регулювання цін на лікарські засоби. Зокрема, у цьому документі міститиметься положення щодо запровадження обов’язкового декларування ціни при реєстрації лікарського засобу в нашій країні як для зарубіжних, так і для вітчизняних виробників.

      — Ми повинні запроваджувати сучасні європейські механізми регулювання цін, що не дозволили б фармацевтичним компаніям вести себе на ринку так, як їм заманеться, — зазначив Михайло Нестерчук. — Уже через місяць проект Національної концепції регулювання цін на лікарські засоби буде опубліковано на сайті профільного міністерства для громадського обговорення учасниками фармацевтичного ринку.

      Найближчим часом делегація МОЗ України їде в Лондон, де нашу державу мають прийняти до міжнародної організації, що займається ціноутворенням ліків. До неї входить 27 країн Європи. Вони, за словами посадовця, позитивно оцінили кроки України щодо зниження цін на препарати для лікування гіпертонії.

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.