feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам нужна юридическая помощь — просто позвоните нам — Вашим вопросом займётся семейный адвокат.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Зимовий іспит для «профі»

    Мабуть, цей критерій, як ніякий інший, підходить і для оцінки дій перших керівників, які завжди на виду. До них безумовно належать і перші особи, які стоять, так би мовити, за штурвалом столичної влади. Адже киянам є кого і з ким порівнювати, як і ефективність дій того чи іншого градоначальника.

     

      Свого часу київський міський голова Олександр Омельченко збирав керівників міських служб і всі спільно виїжджали автобусом на інспектування того чи іншого району. Під час поїздки визначали «вузькі місця», на які, до речі, безпомилково вказував міський голова, і приймали оптимальне рішення щодо розв’язання тієї чи іншої проблеми. На привітання одного з журналістів: «Доброго ранку, Сан Санич» ми почули у відповідь: «Сашку, це для тебе ранок, а для мене давно день». Принагідно зауважу, що годинник показував пів на восьму.

      Тих, хто не раз мав можливість спілкуватися з Олександром Омельченком, така відповідь не дуже здивувала, оскільки вони знали, що робочий день міського голови починається з п’ятої ранку. Незважаючи на погоду чи пору року, він — до того, як прибути в міськдержадміністрацію — встигав об’їздити значну частину столиці й на власні очі переконатися, як виконують міські служби та керівництво районів доручення і розпорядження міської влади.

      Тобто в місті був господар, який, відстоюючи інтереси київської громади, не побоявся навіть судитися з Кабміном, завдяки чому в міську скарбницю було повернуто сотні мільйонів гривень. І нині можна з певністю твердити, що за Олександра Омельченка такого колапсу, який стався минулих вихідних і не закінчився досі у столиці, можна було якщо не уникнути, то принаймні наслідки його було б уже ліквідовано. Знову ж таки тому, що в місті був господар, який достеменно знав усі вузькі місця столиці й міг оперативно зорієнтуватися в будь-якій ситуації.

      На жаль, на зміну «епосі» Сан Санича прийшла «космічна ера», що запам’яталася популізмом Леоніда Черновецького, який здебільшого з’являвся на робочому місці не раніше обіду, а найважливішим завданням його «молодої команди» став дерибан міського бюджету та комунальної власності. Як наслідок, зима 2009 року хоч і не була такою щедрою на снігопад та заметілі, як нинішня, запам’яталася тим, що тротуарів не прибирали зовсім, внаслідок чого у травмпункти потрапили тисячі людей.

      І ось минулих вихідних Київ знов опинився у ситуації, яку дехто навіть встиг охрестити ядерною зимою. Рух транспорту повністю завмер, оскільки навіть центральні магістралі стали прохідними хіба що для БТРів і тракторів. Люди знову, як у часи Черновецького, проклинали владу. А голова Київської міської держадміністрації лише в суботу надвечір звернувся до киян із повідомленням про введення у столиці надзвичайного стану і спробував заспокоїти їх тим, що «комунальні та дорожні служби працюють у цілодобовому режимі, до роботи залучено підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій».

      Стосовно надзвичайного стану, то це жителі столиці зрозуміли і без нього ще у п’ятницю ввечері, коли добиралися на автівках додому по 5—6 годин або кидали їх обабіч доріг. А ось щодо роботи снігоприбиральної техніки, то Олександрові Попову, мабуть, не завадило б, як це робив Олександр Омельченко, самому проїхати більшістю вулиць міста і переконатися, чи справді техніка працює так ефективно, як йому доповідали. Натомість обов’язки столичного керівника взяв на себе Прем’єр-міністр Микола Азаров, який вирішив проінспектувати обстановку в столиці. І переконався, що вона дуже далека від бажаної, коли його авто не змогло подолати снігові кучугури на трасі між Правим і Лівим берегом столиці.

      У той час, як повідомляють інформагенції, в обласних центрах України, де також пройшли сильні опади, ситуацію вдалося виправити досить оперативно. Передусім завдяки тому, що влада на місцях була готова до такого розвитку подій і вжила невідкладних заходів. Приміром, у тому ж Львові до переконання водіїв залишити свої авто на стоянках міська влада ще напередодні підключила всі ЗМІ. Тому і заторів було менше, і техніка, яка прибирала сніг на вулицях, могла виконувати свою роботу ефективно. Для київської ж влади негода знову стала несподіванкою, хоч метеорологи заздалегідь повідомили про сильні снігопади та вітер. Хоч заторів у багатьох випадках можна було уникнути, заборонивши рух Києвом багатотонних фур. Проте навіть цього не було зроблено. Тому у киян цілком закономірно виникає запитання щодо професіоналізму тих, хто засідає у владних кабінетах на Хрещатику. Особливо після того, як вони з телеекранів розповідають про розчищені вулиці, а люди, потопаючи в заметах, спостерігають, як далеко на недругорядних дорогах авто своїми днищами продовжують утрамбовувати і без того спресований сніг…

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.