feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам необходима правовая поддержка — всего-навсего сделайте звонок нам — Вашим делом займётся правозащитник.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Знімала ворожка порчу дитині

    Однак якщо до свого злочинного промислу долучають малолітніх дітей і ошукують їхніх ровесників, то…

      Нещодавно на центральній вулиці Сум до 10-річної школярки підійшла юнка і попросила, щоб вона примирила її з тіткою. Вони в чомусь не порозумілися, і та дуже образилася на племінницю.

      Школярка — наївна і добра душа — відразу погодилася. Скоро обоє стояли перед суворою родичкою, яка спершу заперечувала і хитала головою, а потім уп’ялася поглядом у новоспечену знайому. Мовляв, дитино, горе чекає на твоїх батьків! Вони безнадійно хворі, ось-ось мають померти. Для того, щоб їх урятувати, потрібні гроші. Негайно біжи з новою подругою додому, забирай усі гривні-долари, на додачу прихопи дзеркальце, голку й нитку, щоб виконати обряд. Зробиш це — батьки житимуть, ні — помруть і квартира згорить у вогні…

      Можна уявити собі стан дівчинки. Прожогом кинулася додому, дістала гроші і невдовзі вручила «добрій» тітці, яка пообіцяла, що після зняття порчі гроші принесе до порога квартири.

      Звісно, пропажу вдома швидко помітили і звернулися до правоохоронців. Ті склали приблизний портрет дорослої і юної шахрайок. Попередили батьків і вчителів, щоб посилили роз’яснювальну роботу серед дошкільнят і учнів: не зупинятися і не знайомитися з дядьками і тітками, хоч би як ті намагалися зав’язати розмову. Зрештою, що ще можна додати до цієї давньої і усталеної рекомендації?

      На цю тему стільки писано-переписано, мовлено-перемовлено, що, здається, не зупиниться школяр перед незнайомцями, хоч як би ті спокушали цукерками, морозивом, шоколадкою, поїздкою в авто тощо. Але, на жаль, застережливі аргументи спрацьовують не завжди.

      Подивімося телепередачі, послухаймо радіо, почитаймо газети, в яких удосталь подібних надзвичайних випадків. Добре, якщо дорослим удається стати на заваді лихим намірам. Та не завжди так буває! Дітей ми виховуємо чемними, культурними, уважними до старших, тож вони відгукуються на чужі прохання. Втрата грошей, коштовностей і всіляких цінностей — однозначно втрата, хоч і не найстрашніша. Як кажуть у подібних випадках: спаси і відведи.

      Шахраї завжди обирають малолюдні місця, щоб без свідків «прилипнути» до дитини. Однак згаданий випадок стався на центральній багатолюдній вулиці. Навряд чи процес «примирення» проходив настільки утаємничено, що жодний перехожий не звернув на це уваги. Цілком можливо, що доросла пройдисвітка володіє гіпнозом, хоч її помічниця починала обробляти дівчинку «на рівному місці».

      Одне слово, що сталося, те сталося. Водночас це послужило серйозним застереженням для дорослих, які не повинні забувати ні вдома, ні на вулиці не тільки про своїх чад. На громадських зупинках, у магазинах, кафе, просто на тротуарі не варто втрачати пильності, бо, цілком можливо, поряд із вами коїться злочин.

      …Ідучи додому писати цей матеріал, звернув увагу на хлопчика, який сидів на зупинці. До нього підійшов дідусь, а потім, оскільки без окулярів йому не видно, попросив малого сказати номер тролейбуса, що під’їжджає. Хлоп’я ввічливо (саме так учать у школі) назвало номер. Старий зрадів і за мить уже протискувався в салон.

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.