feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна правовая консультация — сделайте звонок нам — Вашим вопросом займётся адвокат.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Актриса Раїса Недашківська: «У 47 років мені запропонували роль корчмарки — такої собі секс-бомби»

    В її творчості означилися віхи культурних і духовних пошуків суспільства. В радянські часи українська красуня багато знімалася на різних кіностудіях колишньої багатонаціональної країни. «Я вся була жага акторської роботи», — згадує народна артистка України. І нині, в 70, вона затребувана: грає на сцені, готує роль в новому телефільмі, записує поетичні і вокальні альбоми, працює в оргкомітеті фестивалів, допомагає ставати на крило мистецькій молоді, у Спілці театральних діячів патронує Дім ветеранів сцени.

      Ми розмовляємо з актрисою в її квартирі на четвертому поверсі будинку біля Золотих воріт, який пам’ятає старий Київ. Кімнату прикрашають картини, серед яких домінують роботи Віктора Зарецького. Він одним із перших на початку нашої незалежності потрапив на Лондонський художній аукціон. Шлях митця проліг від сталінського стипендіатства до виключення зі Спілки художників — Зарецький під впливом дружини-дисидентки Алли Горської став шістдесятником. Недашківська вважає художника «душею України». Збереглося три її портрети його пензля. «Роботою він витягував свою душу зі страшної депресії після звірячого вбивства Алли, — згадує актриса. — Коли він малював, єднався з космосом».

      Недашківська вважає значимими для себе не так уже багато фільмів. Особливе місце серед них посідає «Комісар» режисера Олександра Аскольдова, де вона проникливо зіграла Матір, яка контрастує з образом комісарші (Нонна Мордюкова). До речі, в житті актриси товаришували.

      Недашківська яскраво змальовує долі багатьох людей, що сприяли її особистісному і фаховому становленню. Скажімо, вжитися в образ єврейської берегині роду їй допомогли емоційні згадки про керівника гуртка художнього слова Київського палацу піонерів Віру Ісаківну Жуковську. А драматичну студію, яку теж відвідувала актриса, вів учень Леся Курбаса Володимир Андрійович Губатенко. Ці вчителі допомогли визначитися з життєвим вибором. 1960 року Рая вступає до Київського театрального. І одразу починає зніматися в «Лісовій пісні» Віктора Івченка. Вона повертається на перший курс, маючи в активі три фільми. Та не менш цікаво було і в студентській аудиторії. Бо серед однокурсників — Броніслав Брондуков, Нонна Терентьєва, Зоя Недбай, Бо рис Ів чен ко… Поміж них уже тоді вирізнявся Іван Миколайчук. «Ми так і не зіграли разом в «Украденому щасті», бо Іванові не дали його зняти. На по чатку 1990-х у Вижниці на його спомин я поставила виставу «Украдене щастя», де на ліжку-гойдалці, як у фільмі Івана «Вавилон ХХ», лунала улюблена його пісня «Цвіте терен».

      І хоч в її квартирі я не помітив фотографій Миколайчука, його дух там присутній.

      — Вважають, що актор може напророчити роллю зміни в своєму житті…

      — Актори — провідники негативної і позитивної енергії. Ось приклад. Мене хлібом не годуй, дай роль божевільної. Але я тільки тричі зіграла у виставі мого друга Віктора Шулакова «Вбивство Марата, розігране в божевільні». Актора, з яким я працювала, замінили Славою Гаврилюком. По ходу дії я хапаю канат і Гаврилюк мене піднімає. Я сіпнула канат… і зі мною розправилася ота сила нелюдська, закладена в образі моєї навіженої. Актор мотнув мене через усю сцену. Я врізалася в залізну драбину. Увесь бік був чорний. Добре, що не постраждало обличчя. Так для мене закінчувався 1990 рік. Тоді було шість сонячних затемнень! А в 1989-му на дорозі неподалік Москви загинув мій талановитий племінник. Я взяла його у виставу «Канте Хондо» за поезією Федеріко Гарсіа Лорки танцювати фламенко. (Через багато років пам’ятаю пластику її рук в цій романтичній композиції, де світло, одяг, музика, танець — усе працювало на образ Жінки в Любові. І в магії. Там, де грає Недашківська, завжди відчувається заміжжя. — Авт.).

      Загалом 1990-ті були жахливі. Сім місяців я була в депресії. Щоб якось вийти з цього стану, хотіла зіграти комедійну роль. Натомість режисер запропонував мені роль відьми у «Вії». Це стало останньою краплею. Я пішла з Молодіжного театру і стала займатися в планетарії просвітницьким театром «Під зоряним небом». Зробила сценічну версію балад Шевченка. «Не питайте свою долю» — моє звернення до молоді.

      Разом із Олександром Збруєвим Раїса здійснила «Подорож у квітень». Фото надане автором

      — Щось є втаємничене у вас, от і пропонують грати чаклунок.

      — Я не грала чаклунок. У фільмі «Голос трави» 1992 року дали роль травниці… Це був другий фільм у Наталі Мотузко. В 1990-му я поїхала до Одеси на кіно проби в її фільм «Чудо в краю забуття». Режисерка несподівано запропонувала роль корчмарки — такої собі секс-бомби. А мені вже 47 років! Я сіла на воду і овочі, просто танула на очах, шкіра прилипала до обличчя. Була в дуже добрій формі.

      Про Мавку кажуть: відьма, хоч це зовсім не так. Леся Українка створила ідеальну людину з невидимого світу і об’єднала її любов’ю з видимим. Мавка іде поруч зі мною і вчить мене мудрості, цільності… («Лісова пісня» червоною ниткою зшила її творчу долю. «Пісня» відбулася у багатообіцяючій юності як фільм, а потім наситила роздумами зрілі роки. У 40 років завдяки художниці Людмилі Семикиній вона повернулася до театрального втілення Мавки в Дитячому музичному театрі на Подолі — коли режисер Микола Мерзлікін побачив її у вбранні, створеному художницею, загорівся постановкою. — Авт.).

      — У кіно і театрі ви обнімали найкрасивіших чоловіків. А в житті… Вам теж заздрили?

      — Я не влюблива. З режисерами ми завжди були друзями, хоч яких би стосунків вони прагнули. Я погоджуюся з актрисою Марією Садовською, яка писала в листі до співака Леоніда Собінова — кохання всього свого життя: жінка, яка кохала, не має права називати себе нещасливою. Знаю це за своєю долею. Нині почалася ера Водолія — епоха жінки, людей-творців. Ті, хто піднявся духовно, має зустріти свою половинку. Любов не дається кожному всує, лише тому, хто готовий до неї. Я включила в сценічну версію «Слова о полку Ігоревім» послання апостола Павла коринтянам про любов, яка ніколи не замислює зла і ніколи не минає. І додала слова Лесі Українки про те, що коли полюбиш, народжується друге серце і постає огнисте диво.

      — Ви зіграли непросте щастя материнства. А яка ви мама?

      — Часто артистам діти тільки заважають. Їм нема часу на них. Мене теж мучить совість, бо мало приділяла уваги синові. Водночас в екстремальних ситуаціях я виходила на авансцену його життя, хоч була впевнена, що не повинна втручатися в його долю. С

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.