feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам нужна юридическая поддержка — всего-навсего наберите наш номер телефона — вопросом займётся адвокат.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Його ідеї не зміліли за віки

    УШАНУВАННЯ

      Президент напередодні дня народження Тараса Шевченка у Каневі вручив Національні премії його імені

      Наріжним каменем робочої поїздки Президента Віктора Януковича на Черкащину стало вшанування пам’яті Тараса Шевченка, 199-ту річницю від дня народження якого відзначають 9 березня.

      Глава держави поклав квіти до пам’ятника Великому Кобзареві на його могилі на Чернечій горі. Після покладання квітів Віктор Янукович оглянув експозицію Музею Тараса Шевченка, зокрема представлені роботи лауреата цьогорічної Шевченківської премії Петра Печорного — керамічні тарелі за мотивами творів нашого славетного земляка.

      Вручення Національної премії України імені Тараса Шевченка за 2013 рік стало логічним продовженням, навіть кульмінацією святкування. З рук Президента найпочесніші відзнаки нашої країни отримали Дмитро Богомазов, режисер-постановник, — за вистави «Гамлет» В. Шекспіра Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька, «Гості прийдуть опівночі» А. Міллера Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра та «Щуролов» О. Гріна Київського театру «Вільна сцена»; поет Леонід Коваленко (Леонід Горлач) за книгу поезій «Знак розбитого ярма»; художник Петро Печорний — за серію керамічних тарелей за мотивами творів Тараса Шевченка. «Завдяки вашим творам не міліють джерела нашої культури і загальносвітової духовної скарбниці», — наголосив глава держави на урочистій церемонії, зазначивши, що твори цьогорічних лауреатів збагатили сучасну культуру.

      В Музеї Тараса Шевченка Президент провів засідання Громадської гуманітарної ради, присвячене підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря. «Від того, наскільки ми якісно і змістовно наситимо програму святкування, наскільки організовано підійдемо до святкування ювілею, залежатиме не лише моральний та інтелектуальний клімат нашого суспільства, а й зміцнюватиметься імідж Української держави в усьому світі», — сказав Віктор Янукович.

      Віктор Янукович не міг приховати захоплення від експозиції тарелей Петра Печорного. Фото Михайла МAРКIВA

      На його думку, відзначення 200-річчя Тараса Шевченка має стати не разовою акцією, а напруженою роботою з ушанування та осмислення великого спадку митця. «Вважаю, що фундаментальним принципом у відзначенні 200-річчя Кобзаря має бути консолідація суспільства навколо вшанування постаті національного генія», — зазначив глава держави.

      У рамках робочої поїздки на Черкащину Віктор Янукович взяв також участь у церемонії відкриття обласного діагностично-консультативного центру комунального закладу «Черкаська обласна лікарня», підпорядкованого обласній раді. Вітаючи присутніх із подією, він зазначив, що кроки, які здійснює влада в рамках реалізації реформи медичної сфери, спрямовано на підвищення якості медичних послуг для населення й поліпшення умов праці медиків.

      «Це питання, яке ми ніколи не забуваємо, і ми його поступово вирішуємо. Рік у рік ми збільшуємо заробітну плату, рік у рік ми поліпшуємо умови для роботи працівників медичної галузі», — розповів присутнім на церемонії Президент. Влада й надалі працюватиме над розбудовою Черкаської обласної лікарні, і в найближчих її планах — відкриття обласного перинатального центру, яке має статися до кінця року.

      Як повідомляє прес-служба глави держави, він вручив персоналу Черкаського обласного діагностично-консультативного центру ключі від двох новеньких реанімобілів.

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.