feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам требуется правовая поддержка — просто обратитесь к нам — вопросом займётся правозащитник.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Увага: дитина тайфуну!

    

      — Ти бач, унадився як свиня у моркву, — мовив крайній, шукаючи в кишені потрібну купюру, — невже йому нічим на роботі займатись?! Штрафував би курців, як цього вимагає закон, ганяв би з газонів транспорт…

      — Там страшно, а старих і немічних оббирати — його основна робота. Тому й держиться за нас як блоха кожуха…

      — Про кого говорите, хто йде? — подав голос новачок.

      Йому пояснили: здоровенний червонопикий (страх треба знати в обличчя) страж порядку, якому доручено розганяти стихійні ринки. Замість цього збирає з усіх плату і запрошує відвідувати столицю частіше.

      Уповноваженому (без нагадування!) стали здавати м’яті купюри. Той ретельно вирівнював, складав і підраховував. Якщо не заплатять мито з кожного продавця, знесе стихійний ринок. Тому й тайфуном прозвали. Налітає несподівано. Діє і зникає миттєво. Він — плід руйнівних реформ, започаткований 20 років тому. Вони — справжній руйнівний тайфун, а він їхня дитина.

      Зрозуміла та відома ситуація. І мова в даному випадку не про шкоду чи користь стихійної торгівлі. Суть навіть не в тому, безпечна чи небезпечна продукція викладена на асфальті.

      Давайте за явищем побачимо людину. Хто продає під міським будинком городину чи молоко? Селянин, який ще хоче і може бути селянином. Чи багато таких залишилось? У кожному селі набереться не більше десятка. Адже політика, яка проводиться останні 20 років, спричинила знищення не лише села, а й селянства. Тому люди, які сьогодні хочуть і можуть обробляти землю, доглядати тварин, — на вагу золота. Їх треба підтримувати. Для них слід створювати відповідні умови життя. Що ж насправді? Все зводиться до одного: посилення гноблення. І не від розкоші людина завантажує «кравчучку» і тягне її за сотню кілометрів у Київ, щоб вижити. От і виходить, що за недолугу аграрну та соціальну державну політику розплачуються селяни. Здоров’ям, життям. І коли кажуть, що Україна здобула незалежність безкровно, пройдіться селами. За 20 років безладу в державі заплачено мільйонами життів. Зникли і зникають цілі села. Люди, які там доживають віку, виживають не завдяки, а всупереч державній політиці, проголошеній два десятиліття тому. Не від добра вони влаштовують стихійні ринки. Туди їх жене відчай, безгрошів’я. Вони заробляють там лише на те, аби посіяти-зібрати врожай. Не їм потрібні стихійні ринки. Трудівники прагнуть порядку. Його немає. Тому наживаються на бідах працюючих ті, що покликані забезпечувати гармонійне життя.

      І стараються. Беруть не лише грошима. Якщо бабця ще не встигла щось вторгувати, «добрі молодці» не гребують салом-м’ясом, квасолею і квашеною капустою на закуску.

      Способами, які нині застосовуються, стихійну торгівлю ніколи не здолати, бо в ній зацікавлені, насамперед, не селяни, а правоохоронці. Виробник ніколи не потягне в столицю «кравчучку», якщо в селі буде робота і гідна зарплата, а лишки виробленої вдома продукції буде можливість реалізувати за місцем проживання.

      Якщо так не станеться, пройде зовсім небагато часу і в селах не залишиться тих, хто здатний працювати на землі. Для підтвердження такого прогнозу один приклад з реального життя.

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.