feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна юридическая помощь — просто позвоните нам — делом займётся высококвалифицированный семейный адвокат.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Куди подіти мільйон

    ДОСЛІДЖЕННЯ

      «Урядовому кур’єру» розповіли, як українці ставляться до грошей

      Скільки потрібно грошей для щастя? Це запитання турбує чи не кожного. Проте бачення заповітної суми у кожного власне: комусь достатньо 100 тисяч гривень, а комусь і кількох мільйонів малувато. Хоч, як доводять дослідження, більшість наших співвітчизників сприймає гроші не як мету, а як засіб реалізації бажань. А багатство — насамперед як можливість допомагати іншим. Щоправда, від мільйона, який зненацька впаде на голову, не відмовиться майже ніхто.

      Банк із назвою тумбочка

      Правду про всі аспекти багатства розкрило нещодавно проведене національне он-лайн дослідження, в якому взяли участь 3945 респондентів працездатного віку від 20 до 35 років з різних регіонів України.

      Вивчаючи це дослідження, одразу згадала фразу, сказану героєм Андрія Миронова у фільмі «Діамантова рука»: «Щоб ти жив на саму зарплату!» Як доводять результати опитування, такі погрози й донині актуальні. Особливо коли йдеться про українців, які бояться потрясінь і всіляких фінансових негараздів. Тож більшість співвітчизників відкладає певну суму на чорний день. Проте таким вмінням можуть похвалитися далеко не всі.

      На запитання, чи вмієте ви розпланувати особистий бюджет так, щоб не влізати в борги, респонденти відповіли ось що: 44% опитаних вважає, що їм це вдається; 38% намагаються планувати бюджет, але у них це не завжди виходить. Лише 8% зовсім не планують бюджету, а 5% не вміють правильно розпоряджатись зарплатою (одразу витрачають багато). Тому потім їм доводиться економити буквально на всьому. І тільки 3% опитаних мають звичку позичати.

      При цьому в офісних працівників ставлення до позичання грошей лояльне. Лише десята частина опитаних ніколи не позичає. Натомість більшість позичає гроші насамперед друзям або родичам. У тимчасове користування гроші дають саме тим, хто має правильну звичку їх вчасно повертати. Звісно, позичальники, які вважають, що борги повертати зовсім не обов’язково, особливо якщо у людини є гроші, автоматично потрапляють у такий собі чорний список. Як наслідок, сотню до зарплати ніхто не позичить. Адже в більшості офісів інформація про всілякі звички колег розповсюджується чи не зі швидкістю вітру. І важливо, що так звані приватні кредитори, позичаючи гроші, не оформлюють жодних документів, які б підтверджували цей факт. І лише 3% українців юридично підкованіші й менш довірливі, тому даючи в борг, просять написати розписку. Інші ж вірять обіцянкам.

      — Люди, яких ми опитали, кажуть, що доволі легко позичають гроші, — зазначає керівник Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу hh.ua Уляна Ходорівська. — Хоч більшість позичає гроші родичам та друзям лише тоді, коли впевнені у їх поверненні. Судячи з того, що українці продовжують давати в борг і, як і раніше, не вимагають розписок, гроші їм повертають.

      Поцікавилися дослідники й тим, де саме українці зберігають свої фінанси. 39% доручають цю відповідальну місію банківським установам. 30% — живуть від зарплати до зарплати, тож заощаджувати їм просто нічого. А 24% хоч і зберігають гроші у гривнях, довіряють цю відповідальну місію… тумбочці. І 22%, окрім тумбочки, ще й зберігають зароблене в доларах. І тільки 8% опитаних інвестують у нерухомість, а 4 — в коштовні метали. 5% вкладають кревні у розвиток бізнесу, навчання, дрібні проекти і витрачають на подорожі.

      Що краще — заробити чи вкрасти?

      Цікаво, як насправді українці ставляться до грошей? Це ще одне запитання, яке було поставлене в ході проведення дослідження. 55% опитаних вважають їх обов’язковою умовою свободи. Переконані, що це такий самий елемент цивілізації, як і інші 46%. Тільки 7% упевнені, що щастя та гроші — мало не синоніми. Для 4% гроші — не що інше, як… зло. 3% вважають їх беззмістовними папірцями. І 8% зазначили «інше» (це може бути ресурс, можливість реалізовувати плани, засіб придбання благ, механізм керування людьми).

      Щодо розуміння багатства, то для 57% це не самоціль, а засіб розв’язання важливих життєвих завдань. Для 13% багатство — не що інше, як соціальний статус людини. Мета, що до неї повинна прагнути кожна людина, яка себе поважає, — так вважають 18%. Тож, як бачимо з цих відповідей українців, романтиків серед нас небагато. Прикметно, що лише для 3% українців багатство — це привід для заздрощів. Приємно, що для більшості співвітчизників гроші не є фетишем.

      Це підтверджують і відповіді на наступне запитання: що означає бути заможним? Для 36% багатство насамперед дає можливість допомагати іншим. П’ята частина респондентів розглядає фінансовий добробут як можливість вести безтурботне життя, така сама кількість опитаних переконана, що це головна мета всього життя. Цікаво, що для людей, старших 45 років, ці відповіді не настільки актуальні, як для молоді. Лише кожен десятий серед тих, кому за 45, продовжує мріяти про багатство. А 10% опитаних переконані, що, попри брак мільйона, вони по-справжньому багаті люди.

      Вельми інтригує бачення українцями способів, за допомогою яких можна заробити статок. Очевидно, що покладатися на такого собі пана Корейка (підпільний мільйонер із твору І. Ільфа та Є. Петрова «Золоте теля»), який прийде і дасть мільйон на блюдці з блакитною облямівкою, не варто, тож потрібно якось самостійно «крутитися».

      Бачення шляхів досягнення фінансового добробуту в наших співгромадян кілька. 62% покладаються на пані удачу, на їхню думку, потрібно вчасно опинитись у потрібному місці. 43% готові наполегливо працювати на високооплачуваній роботі в Україні. Не дуже довіряють вітчизняним роботодавцям і вважають, що заробити справді великі гроші можна, але за кордоном, 35%. Усе ще властива нам віра в диво. 26% українців свято вірять у те, що розбагатіти можна, вигравши гроші в лотерею.

      Хороші шанси на швидке збагачення, на думку опитаних українців, є в тих, хто зуміє вдало влаштувати особисте життя. Тобто одружитися. Проте такий спосіб поліпшення матеріального становища більше властивий жінкам, а не чоловікам. Натомість представники сильної статі спокійніше ставляться до думки «вкрасти гроші й вигідно ними розпорядитись». Як спосіб розбагатіти 7% опитаних називають спадок, а 10 — вірять у можливість знайти скарб. Є й такі, хто зовсім не знає шляхів швидкого збагачення: їх 4%.

      — Українці, звісно, прагматичні, проте благородство нам також властиве, — каже Уляна Ходорівська. — Якби у респондента раптово з’явився мільйон доларів, то 65% відкрили б власний бізнес, 41 — придбали б нерухомість і машину й майже чверть опитаних віддали б гроші на благодійність. Багато хто заплатив би за навчання чи дороговартісне лікування або ощасливив рідних подарунками. І це не може не тішити.

      КОМПЕТЕНТНО

      Наталя ШУЛЬГА, виконавчий директор Українського наукового клубу, професор кафедри інформаційно-аналітичних методів та євроінтеграції НПУ ім. М. П. Драгоманова:

      — Я побачила в цьому дослідженні певні суперечності, напевне, це стосується того, як були сформульовані питання до респондентів. З одного боку,

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.