feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна правовая поддержка — всего-навсего позвоните нам — Вашим делом займётся высококвалифицированный адвокат.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Кому не пощастить із роботою

    ЗАЙНЯТІСТЬ

      Фахівцям яких професій загрожує скорочення?

      Міжнародна організація праці у своєму звіті спрогнозувала, що 2013 року у світі стане на 7 мільйонів безробітних більше. Загальна ж кількість тих, хто не має куди докласти працю рук і голів своїх, сягне 207 мільйонів осіб. Кричуща цифра! Саме тому на останньому саміті МОП дев’ять країн (Росія, Аргентина, Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Німеччина, Південна Корея і США) погодилися вжити додаткових оперативних заходів щодо сприяння зайнятості населення.

      А в яких секторах економіки України проблема скорочення кадрів нині найгостріша?

      Експерт ринку праці Герман Овчаренко повідомив, що чергова хвиля економічної кризи найболючіше вдарить по металургії, машинобудуванню, автобізнесу, індустрії громадського харчування та готельному господарству. Практично в кожному випадку вплив на ситуацію виявляють глобальні світові економічні процеси. А для нашої економіки великою проблемою стало також падіння цін на металопродукцію на світових ринках.

      Панове, на вихід!

      Отже, найбільше в Україні ризикують потрапити під скорочення люди таких професій:

      — металурги, адже останнім часом відчутно знизилися закупівля метало?продукції та ціни на неї;

      — працівники автомобілебудівної галузі, і, на жаль, є вже перша «ластівка»: нещодавно зупинився завод із виробництва автобусів «Богдан»;

      — працівники банківської сфери, адже нині знижується активність банків, зменшується кількість виданих кредитів, а отже співробітники, які займаються кредитними продуктами, стануть непотрібними;

      — фахівці зі страхування: люди не мають «зайвих» грошей, аби витрачати їх на страхування;

      — адміністративний персонал (секретарі та офіс-менеджери), адже саме за рахунок скорочення їхніх ставок чимало компаній намагаються оптимізувати свої видатки;

      — економісти, бухгалтери, юристи, тому що вітчизняні ВНЗ випускають цих фахівців щороку в кількості, надто великій порівняно з потребою. Так, за даними регіональних центрів зайнятості, наприклад, на Луганщині на одну вакансію економіста претендують 33 особи, а на Львівщині на посаду бухгалтера — 27 фахівців. У великих містах на посаду юриста подають по 16 і більше резюме.

      — працівники готелів та ресторанів, адже фахівців, які шукають роботу за цими спеціальностями, також у кілька десятків разів більше, ніж існує для них вакансій.

      І все-таки, на переконання аналітика, не все так погано. Бо за останні кілька місяців (з липня 2012 року) на 17% збільшилася кількість вакансій на вітчизняному ринку праці. Найбільше їх з’явилося для медиків, фармацевтів, менеджерів з продажу, продавців-консультантів, проектувальників та будівельників. Багато пропозицій від роботодавців надходять для ІТ-персоналу, інтернет-фахівців, спеціалістів зі зв’язку та комунікацій.

      Також, за прогнозами експерта, наступного року відбудеться невелике, але ж зростання заробітної плати — приблизно на 10—15%.

      І де тепер знайти нову роботу? Фото з сайту tk.de

      Імпортне — не завжди краще

      У свою чергу почесний президент концерну «Укрросметал» Григорій Дашутін зауважив, що однією з проблем є те, що певні галузі економіки просто відмирають, а натомість ми завозимо в Україну товари імпортного виробництва (60% всього, що споживаємо) — дорогі й не завжди якісні. Наприклад, у школах на обід дітлахам пропонують різні заморські фрукти: банани, ківі, манго тощо, і вважається, що це добре. Але чому не вітчизняні яблука, груші, сливи, які дешевші і для наших дітей набагато корисніші від заморських? Крім імпортних комп’ютерів, у школах бачимо зошити, ручки, папір та інше канцелярське приладдя закордонного виробництва, і навіть швабри й відра у прибиральниць «мейд ін». Та невже в Україні не виробляють цих товарів? То, можливо, настав час змінювати щось у власній свідомості? Бо завозити, звісно, простіше, ніж виробляти. Але ж як тоді зберегти, а тим паче створити нові робочі місця в Україні? До того ж аналітичні дані доводять: якщо скоротити імпорт в Україну лише на 1%, це дасть можливість створити 5—10 тисяч робочих місць.

      А заступник голови Ради Федерації роботодавців Олексій Мірошниченко зауважив, що модернізація вітчизняних підприємств впливатиме на скорочення робочих місць. Якщо змінюється технологія, потрібно оптимізувати кількість працівників. Це об’єктивна вимога часу. В одній лише металургії за останні п’ять років чисельність працівників скоротилася на 150 тисяч осіб. І від цього нікуди не подітися. Інше питання — що звільненим людям робити далі?

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.