feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна юридическая консультация — просто обратитесь к нам — Вашим делом займётся хороший правозащитник.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

«Вуздечка» для побутового газу

    17 лютого майже опівночі в одній з квартир двоповерхового будинку по вулиці Гамалія вибухнув балон з природним газом. Потужною хвилею знесло дах, від самого помешкання залишилися уламки, а в сусідніх двоповерхівках повилітало скло з вікон. На щастя, господар залишився живим, хоча й одержав тяжке поранення.

      Як з’ясувалося, чоловік заправив балон газом під самісіньку зав’язку (щоб не мало!), але не врахував одного закону фізики. Заправка відбувалася на холодному повітрі, а місткість поставив у теплому приміщенні. Через кілька годин балон рознесло на друзки, а разом з ним і саму квартиру.

      Цей нещасний випадок лише один у низці подібних, що, на жаль, трапляються в побуті. Щойно на Сумщині завершився місячник безпечного поводження з природним газом, який ініціювало управління Держгірпромнагляду в області. За жовтень спеціалісти відомства, яке відповідає за цю ділянку роботи, «накопали» стільки порушень, що впору складати своєрідний реєстр. Та з яким би відтінком вони були, спільним знаменником залишається страшна небезпека, що чигає над кожним користувачем природного газу. Звісно, якщо той користувач нехтує елементарними правилами «спілкування» з блакитним вогником.

      Без останнього, попри його дорожнечу, важко уявити сьогодення кожного з нас. Звикли, що вранці варто лише піднести запаленого сірника до газової конфорки, як протягом кількох хвилин можна нашвидкуруч підсмажити яєшню, закип’ятити воду для кави чи чаю... Але, як відомо, цивілізаційні блага мають свої норови, в тому числі коли йдеться про газ.

      Ось печальна сумська статистика. Протягом лише нинішнього року в області загинуло троє, а ще шестеро постраждали від необачного поводження з побутовим газом. В Україні ж за 10 місяців зафіксовано 85 нещасних випадків, з яких 46 — у приватному секторі, 39 — у багатоквартирних будинках. Як бачимо, великої різниці немає — газ однаково небезпечний і в квартирі, і в приватному будинку.

      Далі — більше і страшніше. Всього постраждало 195 громадян, з яких 67 загинуло. Переважна кількість отруїлися чадним газом, життя чотирьох обірвалося від вибуху. Іншими словами, підносячи сірника до конфорки чи повертаючи вимикач на плиті перед тим, як лягти спати, ніколи не варто забувати, що поряд — не тільки помічник, а й потенційний призвідник неприємності чи й біди.

      То що — сахатися щоранку лише від таких думок? Ні. Але й не забувати про безпеку. Адже в усіх випадках винним стає загальновідомий людський чинник — власна необережність, забудькуватість, сподівання, що якось пронесе. Але ж контролерів чи спеціалістів-газовиків не вистачить для кожної квартири, отже потрібно покладатися виключно на самих себе. Постійно стежити за станом димових та вентиляційних каналів, справністю обладнання, зрештою — дотримуватися елементарних правил, що записані в кожній «газовій книжці».

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:



Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.