У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.
Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.
Семейный юрист
«Бронза» важча за «золото»
ПОВЕРНЕННЯ
У Миколаєві зустріли призерку Олімпіади Ольгу Харлан
Фехтувальницю Ольгу Харлан, яка завоювала в Лондоні бронзову медаль для України, у рідному місті зустрічали, як справжню героїню. Ця привітна, мила дівчина давно стала кумиром миколаївців. Уже після Олімпіади в Пекіні, коли четвірка наших фехтувальниць разом з Ольгою здобула «золото», у школі фехтування спостерігався справжній ажіотаж. Як зазначає начальник обласного управління фізкультури та спорту Олександр Садовський, «та медаль, яку дівчата завоювали в Пекіні, дала величезний поштовх. Був такий період, коли тренери не знали, куди подітися — не було відбою від тих, хто хотів займатися фехтуванням. Усі мріяли бути схожими на Ольгу, на Олену Хомрову. А чим більше дітей приходять займатися спортом, тим вищими будуть результати. Бо здорова конкуренція завжди дає добрий результат. Впевнений, що після чергової олімпійської медалі в миколаївській школі фехтування очікують чергову хвилю молоді, закоханої у цей вид спорту».
І який смак у справжньої "бронзи"? Фото УКРІНФОРМУ
На рідній землі Ольгу очікувало кілька зустрічей. Ще в аеропорту «Бориспіль» спортсменку букетом червоних троянд привітав голова обласної ради Ігор Дятлов. Пізніше була зустріч на центральній вулиці міста з городянами, потім офіційна — з головою облдержадміністрації Миколаю Кругловим та головою обласної ради.
З нетерпінням чекала подругу й Олена Хомрова, яка під час бою коментувала дії Ольги в прямому ефірі на «Першому Національному». «Звичайно, всі сподівалися на золото, — зазначає Олена, — але Ользі так важко дісталася бронзова медаль, що вона, мені здається, буде не гірше за золоту. Щодо фінального поєдинку з дворазовою олімпійською чемпіонкою Маріель Загуніс, то спочатку, коли Оля виходила, видно було, що вона нервувала, їй важкувато було. Але потім Ольга завдала кілька ударів і повірила в те, що може. Вона вправно робила те, що вміє. У другій половині бою це вже справді була Ольга Харлан».
Коли Ольга вийшла з літака, вона повідомила журналістам, що відчувала підтримку всіх уболівальників: «Спасибі тренерам, які зі мною працювали, і які були поруч. Дівчатам, які коментували мій виступ. Я відчувала всіх: рідних, близьких, друзів». Олімпіада — важке змагання не тільки фізичне, а й моральне, згадує призерка: «Запам’яталося, як я зустріла свою маму. У мене з’явилися сльози, у мами теж. Ми поплакали разом. Звичайно, запам’ятався перший приїзд в олімпійське селище, бронзова медаль. Останній бій. Він найважчий, як кажуть. Все було класно. Про це згадуватиму все життя».
Найближчі півроку, поки не буде змагань, Ольга має намір відпочити, і приділити увагу особистому життю. А далі — знову важка робота.
І Ольга Харлан, і Олена Хомрова — не тільки видатні миколаївські спортсменки, вони — депутати міської та обласної ради. За їхньої ініціативи прийнята на сесії обласної ради програма заохочення спортсменів-переможців. До того ж, саме дівчата звернули увагу обласної влади на жахливий стан, в якому перебуває школа фехтування в Миколаєві. Ідею підтримано, і вже розпочалися перші роботи з будівництва в парку Перемоги спортивного комплексу, де тренуватимуться і відомі спортсмени, і початківці.
У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.
Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.