feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Вам нужна юридическая консультация — просто сделайте звонок нам — вопросом займётся хороший специалист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Кооператив допомагає і ціни тримати, і продукцію реалізувати

    МОЛОЧНІ НОВАЦІЇ

      Експеримент довів свою корисність, але масово чомусь поки що не впроваджується

      Три роки тому, приїхавши до села Бакаєве якраз на іменини, коли відзначалося його сторіччя, звернув увагу на щойно створений тоді обслуговуючий кооператив «Мілкодар». Як пояснили люди, його необхідність була викликана потребою забезпечити стабільні ціни на молоко, яке заготовляють від населення представники молокозаводів. Підтримуючи жителів села в обробітку присадибних ділянок, забезпеченні посівним матеріалом, кормами, місцеве ТОВ «Мрія» сприяло тому, що у власних господарствах людей почало з’являтися дедалі більше худоби. Зі створенням кооперативу, куди вступило чимало селян, було усунуто посередників, які раніше й збивали заготівельні ціни на молоко.

      Місцеві керівники казали тоді, що кооператив — експериментальний. Побачимо, мовляв, як піде. Пішло ніби непогано. Сьогодні в члени кооперативу вступили вже 74 жителі села. Кажуть, тримати корів тепер стало вигідно. Якщо здаєш щодня літрів по двадцять і більше за ціною приблизно трьох гривень, за місяць набігає непогана сума. До того ж місцева «Мрія» власникам худоби всіляко допомагає: молоко заготовляють автоцистерною товариства. Приймальник перевіряє продукцію на жирність, щільність та кислотність, адже від цього залежить оплата. Здане населенням молоко охолоджується в холодильній установці місткістю 650 кілограмів. Потім його забирає машина Іркліївського молокозаводу.

      Молоко заготовляють автоцистерною і за графіком. Фото clicr.ru

      До появи кооперативу приватні заготівельники збирали молоко під дворами для Іркліївського, Черкаського, Хорольського та Пирятинського молокозаводів. Бувало, платили населенню по 1,8 гривні за літр молока і в один голос лякали, що далі буде ще дешевше, згадує голова «Мілкодара» Владислав Шкурко. Разом з гендиректором ДП «Златодар» Володимиром Лук’янцем, який є інвестором ТОВ «Мрія», вирішили якось вплинути на ситуацію. До того ж облдержадміністрації «революційну» ідею щодо створення обслуговуючого молочного кооперативу в Бакаєвому підтримали.

      — Нашій Травці, — розповіла член кооперативу Олександра Янченко, — одинадцять років і вона у сім’ї — головна годувальниця. Я не роздумуючи вступила до кооперативу з першого дня заснування. Щодня здаю не менше 20 літрів молока. Важко доглядати худобу, але тепер хоч недарма.

      — Тепер молокозавод доплачує «Мілкодару» за організацію збирання молока. «Мрія» допомагає силосом, соломою. Через кооператив це виходить вигідніше, дешевше, — розповідає член кооперативу Таїсія Беркута.

      Надія Сира, яка теж вступила до кооперативу, коли він створювався, має трьох корів. Каже, що є й такі сім’ї, де й по чотири годувальниці. Однак таких мало. Не кожен наважується брати на себе цей щоденний клопіт, важку працю — і напоїти, й корми приготувати, й подоїти. З досвіту й до темна. Та й рук не вистачає для всіх чотирьох, кажуть господарі. Треба б доїльні апарати, а вони не дешеві. Та й спарувати худобу коштує грошей, які раніше приватнику платили. Добре, що тепер кооператив ці питання вирішує.

      Як розповів начальник управління агропромислового розвитку Чорнобаївської райдержадміністрації Ігор Голік, кооператив у Бакаєвому — не єдиний у районі. Успішно розгорнув свою роботу й кооператив «МолТранс», який нині вже «накриває» більшість сіл району. Як виявилося, і не тільки Чорнобаївського.

      Його співзасновники — два молокозаводи, Іркліївський та чорнобаївське приватне підприємство «Імперіал-плюс», яке виготовляє згущене молоко й вершкове масло. Кооператив працює ще й у сусідніх Драбівському та Золотоніському районах. У кожному селі кооператив має свого представника. Він установлює графік здачі, дає інформацію про ціни. Стежить, щоб молокозаводи вчасно розраховувалися із селянами. Кооператори планують відкривати доїльні цехи. Домовляються із сільгоспвиробниками, аби забезпечували селян силосом. Крім того, кожен член кооперативу «МолТранс», окрім стабільної ціни молока, може отримати економічну, юридичну та соціальну підтримку, наприклад, купити корову у кредит тощо.

      В області розроблена програма підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року. Але сказати, що вона активно реалізовується, не можна. Заклик створювати такі формування для багатьох районів так і лишився гарним побажанням. Як розповів начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Рудишин, коштів під згадану програму на нинішній рік не виділено зовсім. І все ж два десятки молочарських кооперативів у різних районах діє.

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.