feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам нужна правовая консультация — обратитесь к нам — Вашим вопросом займётся хороший юрист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Норми поведінки посадових осіб тепер визначатиме окремий закон

    ПОЛІТИКА І МОРАЛЬ

      Етика за правилами

      Свого часу президент США Теодор Рузвельт завважив, що в політиці доводиться робити багато такого, чого не варто робити. А письменник Марк Твен з притаманним йому сарказмом уточнив: «Етика складається з політичної етики, комерційної етики, церковної етики і… етики».

      Хоч би як там було, та вітчизняні законодавці минулого четверга внесли свою частку у справу моральності і публічності, ухваливши 265-ма голосами Закон «Про правила етичної поведінки». Цей документ, як зазначено в преамбулі, «визначає керівні норми поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування під час виконання ними службових повноважень, та порядок притягнення їх до відповідальності за порушення таких норм».

      Від отримання неправомірної вигоди або дарунка краще відмовитися. Фото з сайту visualphoto.com

      Дія згаданого закону поширюється на великий загал наших співвітчизників — від перших осіб держави, нардепів, держслужбовців, суддів та прокурорів, податківців та рятувальників до рядового міліціонера. Всі вони під час виконання своїх службових повноважень зобов’язані дотримуватися законності, політичної неупередженості, уникати демонстрації у будь-якому вигляді власних політичних переконань або поглядів, не використовувати службові повноваження в інтересах політичних партій або окремих політиків.

      Водночас усі ці особи мусять бути толерантними до політичних, ідеологічних та релігійних переконань інших українських громадян, діяти об’єктивно, компетентно та ефективно. Закон також зобов’язує їх забезпечувати позитивну репутацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, всіляко сприяти зміцненню довіри громадян до влади.

      Окрема стаття унормовує питання утримання від виконання незаконних рішень чи доручень. Ніщо, навіть рішення чи доручення керівництва, не повинно змусити посадову особу виконувати доручення, що суперечить законодавству чи становить загрозу правам, свободам чи інтересам громадян.

      Законодавець застерігає: посадові особи не можуть прямо чи опосередковано спонукати підлеглих до прийняття рішень, вчиняти дії або бездіяльність на користь своїх особистих інтересів.

      Ще одна антикорупційна складова згаданого законодавчого акта — запобігання державними діячами одержанню неправомірної вигоди або дарунка (пожертви). Для цього передбачено спеціальну процедуру. Якщо посадовій особі пропонують щось на зразок хабара, вона повинна відмовитися від такої пропозиції, за можливістю ідентифікувати її автора, залучити свідків цього акту і письмово доповісти про інцидент безпосередньому керівникові та поінформувати спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

      Цікаво, що ухваленим законом передбачено виконання іншого Закону — «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо щорічного декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування, майна, доходів і витрат та зобов’язань фінансового характеру.

      Розділ ІІІ визначає відповідальність за порушення етичної поведінки, зазначаючи, що вона може бути дисциплінарною, адміністративною, кримінальною та матеріальною — з урахуванням особливостей правового статусу осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, визначених Конституцією і законами України.

      Щодо останнього розділу законодавчого акта, то Головне науково-експертне управління Верховної Ради небезпідставно завважило: автори не запропонували ні порядку притягнення до відповідальності за порушення прописаних у ньому вимог, ні конкретних санкцій у випадку таких порушень.

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.