feca69499be6df9300d64ec8b83dd5cd

СЕМЕЙНЫЙ ЮРИСТнадёжная правовая защита

Если Вам необходима юридическая помощь — позвоните нам — Вашим делом займётся хороший семейный специалист.

Услуги семейного юриста

  • Консультации опытных юристов
  • Расторжение брака, развод супругов
  • Раздел имущества супругов
  • Судебные споры о детях
  • Алименты (взыскание, пеня, отсрочка)
  • Оспаривание отцовства (материнства)
  • Лишение (возобновление) родительских прав
  • Усыновление, опека и попечительство
  • Наследство и оформлением прав
  • Семейный юрист

Новости сайта

Киевская милиция устанавливает анонима, который за 10 минут "заминировал" три объекта в ...

Сегодня в киевскую милицию по спецлинии «102» поступило три сообщения о «...

Під час опитування кияни визначилися з доцільністю пристрою примусового зниження швидкос...

Нагадаємо, приводом для опитування громадян стали декілька звернень на сторінку начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка з проханням п......


Cоветы и рекомендации

К чему ведёт развод в психологии

 Помимо модели причин бракоразводного процесса А. Маслоу очень часто используют модель переживания утраты, разработанную Э. Кюбблер-Россом.

Юридична консультація про розподіл майна

 У випадку виникнення спору між подружжям розділ майна провадиться в судовому порядку з юридичною допомогою наших кваліфікованих юристів з шлюбно-сімейних питань.

Право супругов на расторжение брака

 Жизненные ситуации, как известно, непредсказуемы. Судьба каждого человека уникальна, каждый жизненный путь неповторим.

Осуществление женой, мужчиной права личной частной собственности

 В ч. 1 ст. 319 ГК Украины закреплено общее правило: собственник владеет, пользуется и распоряжается своим имуществом по собственному усмотрению.

Имущество, которое является личной частной собственностью жены, мужа

 Определения права, на котором супругам предстоит раздельное имущество, в теории и законодательстве возникают определенные трудности.

Телефон семейного юриста
Семейный юрист

Стратеги менеджменту змагаються в Києві

    ЕКОНОМІКА

      Прем’єр-міністр Микола Азаров узяв участь у відкритті фіналу чемпіонату світу Global Management Challenge-2012

      Відкриваючи чемпіонат зі стратегічного менеджменту, який проходить під патронатом Кабінету Міністрів, глава уряду зачитав привітання Президента Віктора Януковича, де, зокрема, наголошено на важливості проведення міжнародного фіналу чемпіонату світу саме в Україні, що дає змогу розкрити нові управлінські таланти молоді.

      У привітанні глава держави висловив упевненість, що зусилля та ініціатива провідних вітчизняних та зарубіжних менеджерів і надалі сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності національної економіки, розвитку міжнародного співробітництва, зміцненню іміджу України у світі.

      Від себе особисто Прем’єр-міністр висловив підтримку та привітав проведення такого заходу. Він наголосив на важливості того, що наша молодь освоює нові види управління, додавши: Україні потрібні таланти і вміння успішної молоді, оскільки ті зміни, що відбуваються в економіці, потребують нестандартних рішень.

      За економіку тримайте кулаки!. Фото з сайту visualphoto.com

      За словами Миколи Азарова, підтвердженням цього є нещодавні події, пов’язані із світовою фінансовою кризою, під час яких конкретні компанії та країни продемонстрували успішні приклади виходу з глобальної кризи: «Цей досвід потребує вивчення хоча б для того, щоб не повторювати помилок, які ми бачили».

      Також Прем’єр-міністр поспілкувався з командою України, яка представлена молодими менеджерами та студентами Сімферопольського відділення Київського національного економічного університету. Слід зазначити, що українські студенти щорічно беруть участь у міжнародних програмах з розвитку управлінських талантів. Зокрема наша команда минулого року посіла 7-ме місце у фіналі Global Management Challenge, який відбувся у Макао (Китай), а в змаганні 2010 року, яке проходило в російському Ханти-Мансійську, українці перемогли.

      У київському фіналі, крім України, беруть участь команди з Анголи, Австралії, Білорусі, Бразилії, Німеччини, Чехії, Данії, Естонії, Франції, Китаю, Росії, Індії, Італії, Латвії, Мексики, Польщі, Сингапуру, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Португалії тощо — всього 28 країн, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

      Змагання Global Management Challenge засновано в Португалії 1980 року. Україна — перша з країн СНД, яка отримала право на участь у цих змаганнях. Впродовж 2006 — 2012 років у чемпіонатах взяли учать понад 6 тис. менеджерів із 450 українських компаній.

      Global Management Challenge — це міжнародна програма з виявлення та розвитку управлінських талантів. Її місія — практична підготовка менеджерів до конкуренції на глобальних ринках. Основою змагання є комп’ютерна бізнес-симуляція зі стратегічного менеджменту, яка відображає фінансову модель діяльності компанії — виробника міжнародного масштабу.

Источник: Урядовий Кур'єр

Новости семейного юриста:Услуги по семейным вопросам

Реклама

Консультации

Что делать, если иностранец не платит алименты?

 У всех граждан Украины имеется возможность принудить к исполнению родительских обязательств и тех иностранцев, которые вообще забыли об отцовстве или же о материнстве.

Развестись быстро. Адвокатские услуги в помощь Вам!

 Жизненных ситуаций, которые могут стать причиной развода, ситуаций, в которых может очутиться человек, имеется огромное множество.

Как делится имущество, которое было нажито в гражданском браке?

 Если же мирно поделить совместно нажитое имущество не получается, с соответствующим иском нужно отправляться прямиком в суд.

Как правильно, грамотно выйти из трудной ситуации в которой оказалась семья? Расторжение брака, выселение, раздел имущества, алименты, место жительства детей.

 
    Семейные споры всегда являются тяжелыми в моральном плане для каждой из сторон спора. Зачастую лица, собираясь заключить брак, заранее не предусматривают возможностей обезопасить друг друга от возможных проблем.